Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? H viselkedjek vele?

Mit tegyek? H viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
a munkahelyemen van egy új srác. nagyon tetszik, vonzódom hozzá. De én egy hónap múlva külföldre költözöm egyetemre és ezt fel nem adnám. Távkapcsolatot sem akarok, volt már benne részem, elég volt. Őt sem akarom áltatni, mert senki nem tudja h fel fogok mondani és elmegyek az országból. De tetszik és nem tudom h viselkedjek vele, azt akarom h ő is közeledjen de egyelőre elég hűvös voltam vele..nem mennék bele egyéjszakásba, meg rövid kalandba, nem is tudom mégis mit akarok...
2012. aug. 22. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már tudod a választ, megírtad a kérdésben. "nem mennék bele egyéjszakásba, meg rövid kalandba"... Viselkedj vele úgy, ahogy eddig. Ha kiderül, hogy egy hónap múlva elmégy, és esetleg összejöttök, ő pipa lesz, te meg a legelkeseredettebb ember a világon. Annak meg nem sok értelme van... Nem?
2012. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

"nem mennék bele egyéjszakásba, meg rövid kalandba"


Pedig pont ezt akartam javasolni :D


Hát akkor nem marad más mint megkérni hogy menjen ki veled külföldre:D

2012. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

gondolom attól is függ, hogy mennyi időre mész külföldre?:)

a teljes egyetemi évekre, vagy csak pár hónapos ösztöndíj?


Ha itt 1 hónapos felmondási idővel vagy,akkor hamarosan úgy is mindenki tudni fogja, hogy már csak pár hetet maradsz.


Igazából miért ne lehetne ismerkedni? :)

nem is biztos, hogy járnátok egymással...

ha meg igen, majd együtt eldöntitek, hogyan tovább,nem?


Az azért tény, hogy egyszerűbb lenne úgy nekivágni az egyetemnek, hogy csak arra koncentrálsz:)

2012. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!