Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnem elfelejteni, mit...

Szeretnem elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lany, tobb mint ket eve ismertem meg a kozos barataink alltal. Elso latasra szerelmes lettem, baratkozni kezdunk, de nem nyomultam ra. Amugy hatarozott vagyok sok baratnom volt, de o mas volt. Es en is mas voltam amikor vele voltam, zavarban voltam/ vagyok amikor beszelek vele. Szoval addig huztam a dolgot mig nem osszejott az egyik nem tul kozeli baratommal. Nagyon rossz volt, elotte soha nem ereztem ilyet, soha nem gondoltam volna hogy van ilyen. A testverem Parizsban el, es egy evre kiutaztam hozza. Tanultam, dolgoztam meg baratnom is volt. De egy nap sem telt hogy ne gondoltam volna ra. Nem reg jottem haza, es megtudtam, hogy most eppen rosszban van a baratjaval, mert a fiu folyton bulizik, iszik. De meg az is lehet hogy kibekulnek, nem tudom.

Mit tegyek hogy elfelejtsem? Meddig tart ez meg? Ti mit tetettek, ha hasonlo helyzetben voltatok?

29 eves vagyok.

koszonom a valaszokat elore is.


2012. aug. 22. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond el neki az érzéseid :) Nem veszítesz vele semmit. Vigyél neki egy piros rózsát vagy egy tál süteményt és mond el mit érzel lehetséges,hogy te fogsz ki jönni belőle jól :) Majd írj,hogy mi volt^^
2012. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíg el akarod felejteni, addig nem fogod tudni. Ne akard elfelejteni, és elfelejted.
2012. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van ahogy az utolsó mondja!

Én is így voltam,csak annyi külömbséggel,hogy én vele voltam soha nem szerettem úgy senkit mint ő és nem is fogom de elfelejtettem.Míg nagyon akartam nem ment,mikor nem akartam elfelejtettem.Tavaly ilyekor olyan voltam mint egy zombi hiába volt más,de mára itt vagyok és kijelenthetem,hogy ELFELEJTETTEM ÉS NEM SZERETEM!

Neked is sikerülni fog,csak akarni kell!

2012. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!