Van itt olyan, aki dolgozott nappali OKJ képzés mellett?
Figyelt kérdés
Sziazstok! Ti tudtatok dolgozni okj képzés mellett? Úgy tudom, hogy ugye ott az órákra muszáj bejárni, egyetemen vannak olyan előadások, ahol nem kötelezők és ez ott sokkal könyebben megoldható. Akik jártak már így letudnák írni, hogy csinálta/oldotta meg?
Ez csak úgy lehetséges ha mondjuk délelőtt van a suli és délutánra jársz dolgozni, vagy éjszakára.
2012. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
2/17 anonim válasza:
Diákmunkáztam mellette, volt egy heti 3x 4 órás munkám, pluszban egy változó munkám. A péntekem szabad volt, mert infó volt, azt le tudtam adni érettségi miatt, így az fix volt.
2012. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
3/17 anonim válasza:
Amikor én jártam okj képzésre,akkor még meg volt szabva, hogy hány óra a maximum,amit hiányozni lehet. Én órák után dolgoztam,ritkán helyette esetleg hétvégén! Megoldható,csak rettentő fárasztó!
2012. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
4/17 anonim válasza:
Állandó éjjeles voltam,délig suli,délután alvás.hétvégén pihi meg tanulás.érettségi évben meg szakma évben ezt csináltam.
2012. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
5/17 anonim válasza:
Nem azért, de egyetem mellett sem könnyű dolgozni, és egyáltalán nem oldható meg könnyebben, főleg, ha reggel és délután is vannak olyan óráid elszórtan, amikre muszáj bejárnod, és csak max. 3 hiányzásod lehet. Igaz, hogy nem minden órára kötelező bejárni, de ahol rengeteg a gyakorlat, ott tényleg csak ez a 3 hiányzás a megengedett. Nálunk akik dolgoztak/dolgoznak, vagy éjszakára mennek, vagy hajnalban dolgoznak, vagy hétvégente :/
2012. aug. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
6/17 anonim válasza:
Vagy én pl. vállalkozóként dolgoztam egy ingatlanos cégnél. Saját magam osztottam az időmet. Ha menni kellett,akkor menni kellett dolgozni,mert abból volt pénzem. Ez sem olyan egyszerű,de idő tekintetében jobb,mint a fix munkaidő.
2012. aug. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
7/17 anonim válasza:
Diákmunkán voltam mellette. Az első évben nem volt könnyű, mert minden nap 8-tól négyig órám volt, utána mentem dolgozni, meg hétvégén. A második évben hétfőn nem volt órám, így hétfőn dolgoztam 12-13 órát, hogy kész legyen a meló, meg néha szombaton, vasárnap is.
2012. aug. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
8/17 anonim válasza:
Én első évben heti 1 napot tudtam dolgozni (szombat) méghozzá azért mert az összes többi napon reggel 9 től kb 6-7 ig bent kellett lennem + utazás.
Az összes óra kötelező,évi 30 órát lehet hiányozni igazolatlanul ,egyébként pedig az igazolt +igazolatlan órák 20%ot tehetnek ki az evés óraszámból .. gyakorlatnál még szigorúbbak.Második év második félévében felszabadult a pénteki napom .. sulitól és szaktól függ
2012. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
9/17 anonim válasza:
Egyik osztálytársam, aki bejárt órákra és nem lógott (nálunk is meg volt adva, a maximum hiányzás), ő esti/éjszakai műszakban volt, egy mozi pénztárában délután 4-5 órától éjfélig azt hiszem, és talán hétvégén is, nem csak hétköznap, de ez nem biztos. Diákmunka-közvetítőnél szerezte az állást. Kolis volt, közel volt a koli a mozihoz, így aludni is tudott valamennyit, de elég fáradt volt napközben.
Egy másik osztálytársam pedig úgy dolgozik suli mellett, hogy lóg.. Az a szerencsénk, hogy az ofőnk jófej, mindig kimagyarázza... De inkább az első verziót javaslom, habár az fárasztóbb.
2012. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
10/17 anonim válasza:
Nekem szombatonként voltak az óráim, reggel 8-tól 13-15-ig, ez változó volt. Így hétfőtől péntekig dolgoztam, szombaton suliba jártam.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!