Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Származhat ebből bajom?

Származhat ebből bajom?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megtudtam, hogy egy ismerősöm már évek óta csalja a feleségét. Ezt a férfi maga mondta el nekem. A feleségét nagyon megsajnáltam, hiszen egy nagyon kedves és okos nő, ráadásul csinos is. Mindent megtesz a férjének. A férfi meg tessék...össze-vissza hazudozik neki, szinte naponta csalja. A legjobban az zavar, hogy mindenki azt gondolja róla, hogy ő egy mintaférj. Úgy érzem, hogy tennem kéne valamit, de nem merek, mivel a férfinak eléggé kiterjedt kapcsolathálója van. Attól tartok, hogy úgymond valahogy "betenne" nekem. Ha mégis esetleg elmondanám a feleségnek, amit tudok, akkor a férfi bosszúból terelheti pl jogi útra a dolgot, mondván, hogy megsértettem a személyiségi jogait vagy valami ilyesmi?
2012. aug. 8. 12:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Le lehet pontozni, de én elmondanám, és szerintem te is jobban teszed. Igenis vannak olyan nők, akik nem veszik észre, nem azért, mert nem akarják, csak mert a férfi nagyon ügyes, vagy mert a nő nagyon szerelmes. Ha elmondod, és a nő "nem akarja tudni", úgysem fog vele foglalkozni. Viszont ha akarja tudni, akkor jót teszel vele. A férfi pedig nem tehet veled semmit, hiszen ezt a kártyát ő adta a kezedbe, méghozzá önszántából.
2012. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, most nem azért mondom, de ha engem traktálna valaki ilyesmivel az én párom kapcsán, az egy valaki reakcióitól félhetne, és az én magam vagyok. Volt már hasonló eset az életemben, és cseszett módon leosztottam a pletyka-szállítót, mert allergiás vagyok rájuk.
2012. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

9-es,te talán nem akarnád tudni,hogy a párod megcsal???Mindenki rólad beszélne,hogy mennyire vak vagy? Na ezt nem hiszem...ugy hogy nem kell ilyen kijelentést tenni!


Kérdező. Én célozgatnék a feleségnek,hiszen én is elvárnám,hogy elmondják,ha megcsalnak...

2012. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan le lehet pontozni...
2012. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%

Egyértelmű, hogy elmondanám. Nem a sz.rkeverés miatt, hanem azért, mert joga van tudni, és ugyanezt várnám el.

Mondjuk nekem elég nagy pofám van ahhoz, hogy kerek-perec elmondjam, de ha te félsz, akkor írj egy névtelen levelet géppel, és valahogy juttasd el a nőhöz. De csak a nőhöz.

2012. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%

"Nem a sz.rkeverés miatt, hanem azért, mert joga van tudni"... már bocsi, de ez ilyen tipikus direkt marketinges duma, "ÖNNEK JOGA VAN TUDNI, HOGY" holott francokat, ha JOGOM van, akkor ugye én döntöm el, hogy tudni akarok-e róla vagy nem, EZ a JOG. Ezzel szemben itt a kedves "jóakaró" rákényszerít, hogy tudjak róla, ha akarok róla tudni, ha nem, rákényszerít, hogy ez ügyben döntéseket hozzak meg. Márpedig a döntéskényszerbe hozás az általam ismert egyik legnagyobb fokú aljasság.

Szóval szerintem, ha mód van rá, akkor előbb puhatolja ki a Kérdező, hogy a nő egy ilyen szituról az élete jelen pillanatában egyáltalán akarna-e tudni, ha meg nem ennyire szoros a kapcsolatuk, akkor a kisebbik rossz elve alapján hallgasson.

2012. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!