Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Származhat ebből bajom?

Származhat ebből bajom?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megtudtam, hogy egy ismerősöm már évek óta csalja a feleségét. Ezt a férfi maga mondta el nekem. A feleségét nagyon megsajnáltam, hiszen egy nagyon kedves és okos nő, ráadásul csinos is. Mindent megtesz a férjének. A férfi meg tessék...össze-vissza hazudozik neki, szinte naponta csalja. A legjobban az zavar, hogy mindenki azt gondolja róla, hogy ő egy mintaférj. Úgy érzem, hogy tennem kéne valamit, de nem merek, mivel a férfinak eléggé kiterjedt kapcsolathálója van. Attól tartok, hogy úgymond valahogy "betenne" nekem. Ha mégis esetleg elmondanám a feleségnek, amit tudok, akkor a férfi bosszúból terelheti pl jogi útra a dolgot, mondván, hogy megsértettem a személyiségi jogait vagy valami ilyesmi?
2012. aug. 8. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Én nem avatkoznék bele. HA annyira szét akarod bombázni őket írj egy névtelen levelet az asszonynak.
2012. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Nézd! Ha egy nő nem veszi észre maga, hogy naponta csalják, akkor az azért van, mert NEM AKARJA ÉSZREVENNI.

Tudom, mert magam is végignéztem nem egy ilyet.


Úgyhogy ne avatkozz bele még véletlenül sem. Ha a nő látni akarná, hogy kivel él együtt és mi zajlik körülötte, akkor már kinyitotta volna a szemét. Nem véletlenül nem teszi.


Ne avatkozz bele!

2012. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

A kérdésre válaszolva: nem, nem perelhet be téged. vagyis beperelhet, csak a bíróságon őt fogják kiröhögni, mert ez nem ütközik semmilyen törvénybe.


De nem gondoltál bele, hogy a feleségnek lehet hogy így jó? esetleg sejt valamit? vannak nők akik ilyen pasikra buknak...

2012. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

1. Nem avatkoznék bele mások dolgaiba.

2. Az az asszony aki nem veszi észre hogy naponta megcsalják,az nem is akarja észrevenni. Amíg az asszony homokba dugja a fejét,és úgy tesz mintha minden rendben lenne,addig nincs jogod az életükben belekontárkodnod..


Hagyd majd megoldják, felnőtt emberek.

2012. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

én voltam ilyen homokbadugós feleség. mindenki tudta, mindenki segítette, rajtam röhögtek mert én szerettem és elhittem.

nekem sajnos, nem volt olyan barátnőm aki segíthetett volna.

pedig örültem volna neki, kimaradt volna 3-4-5(?) ilyen év az életemből

2012. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondta el neked a férj??
2012. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 intrepid ***** válasza:
4%
Azt mondod, széles kapcsolatrendszere van. Ebbe nem fér bele egykét izomagyú barom is, akik a sz@rt is kiverik belőled, hogy mit kavarsz te bele mások életébe? Hiányzik?
2012. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

Az ismerősöd hülye volt hogy elmondta neked, ilyent a legtöbb férfi csak régi megbízható barátjainak mond el.


Ha tényleg mellette mintaférjként viselkedik otthon, akkor a leleplezésével kinek teszel jót? Ha csak a feleségre nem akarsz rámozdulni, nem látok racionális indokot arra, hogy leleplezd.

2012. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 nevem-senki ***** válasza:
15%
Mekkora geny@ vagy! Képes lennél elmondani, szart kavarni?
2012. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Megdöbbentőek az eddigi válaszok.

Én elmondanám, vagy legalább felhívnám rá a figyelmét valahogy. A kedves feleség jól jár, mert egyrészt megtudja az igazat, másrészt ha válásra kerül a sor, gondolom lenne mit megosztani. A kétszínű férj meg koppanjon, ez így van rendjén.

Inkább segítsünk a normálisnak, minthogy falazzunk a kétszínűnek, nem?

2012. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!