Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy ilyen...

Mit csináljak egy ilyen testvérrel?

Figyelt kérdés

elegem van belőle. 17 éves, lány és már több fsz volt benne mint ahány szál hajam van. ez nemis annyira lényeges hogy egy kva de vannak itt még dolgok: pl.: elad a család dolgai közül néhányat amik sokat érnek. pl: stilfűrész. És szó nélkül teszi ezeket, mikor meg már keresi az ember hallgat hogy na vajon hol lehet ki vitte el. a pénzt mg sajnálja. Vettem egy felsőt 700 ftért!! erre ő már szalad anyuhoz hogy nekem mért ad pénzt, neki meg nem. Uristen neki mindennap ad pénzt anyu több mint 700at elhiheetitek erre még neki áll feljebb hogy neki is kel lfelső meg h ő sosem kap pénzt meg nekem miért ad. Mindennek lehord egy hájas dagadt disznónak is( pedig nem vagyok az teljesen jó súlyom vana koromhoz magasságomhoz képest 14L/175cm/62kg, miatta már nincs önbizalmam, félek barátkozni, régebben zsarolt is és vert is.Meg azt mondja hogy kitalált valamit rólam és leirja legjobb barátnőmnek mitől megutál.Anyunak hiába szolnék, már szoltam neki sokszor de nem csinál semmit, mert ő a kedvenc. Van még két tesóm egy bátyám és egy másik nővérem ők nem ilyenek bár lehet azért mert felnőttek, de még itthon vannak , de akkorsem ilyenek..értitek...a 17 éves meg hányszor megbukott a suliban, lóg a suliból midnen rosszat csinál, berug, olykor füvezik és ezt anyuék nem tudják, de nem merem énse már mondani nekik mert kitudja mit csinál velem ez a kva. A testvéreim közül a bátyámat imádom felnézek rá, a másik nővéremet is szeretem, de őt már tényleg nagyon nagyon nagyon utálom. Tönretette az életemet!


sorry hogy sokat irtam de kikellett adnom magamból


2012. aug. 7. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyet tehetsz: kerüld.

És tanulj tovább, az a legfontosabb.

2012. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 okoska31 ***** válasza:

a két nagy tesódat vond be, nekik a húguk -hátha tudnak vele kezdeni valamit.

anyukádtól azért ne várj sokat, mert 4 gyerek eléggé macerás így is...

2012. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 okoska31 ***** válasza:
főleg a bátyádat...
2012. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

húúú jól felhúzhattad magad mire leírtad :D még nekem is kicsit felment az agyam rajta.

hát hallod, szerintem is próbáljatok csinálni valamit a másik két tesóddal. sajnállak nagyon. és volt aki írta h az anyukátoktól ne várj sokat mert 4 gyerek macerás.....szerintem tudták a szüleik hogy mit vállalnak, és ha macerás is, még akkor is fel kell normálisan nevelni őket és odafigyelni rájuk

2012. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélj bátyáddal. Ha ő is odavan érted, gondolom megteszi hogy megvéd. Az olyan kis qvákat meg nyugodtan lehet ütni, ne legyen senkinek lelkiismeretfurdalása miatta. Nyugodtan járasd le a barátai előtt, hogy mit csinál veled, mondd el nekik. Bátyád ha úgy felnézel rá, biztos nem rossz ember. És gondolom te se vagy gonosz vele. Szólj neki, hogy kezdjen valamit azzal a q-val, mert kikészít, és anyukád semmit sem tesz. Gondolom beszélne vele. Vannak ilyen primitív ,,emberek".
2012. aug. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindekinek a válaszát :S



próbálok majd valamit tenni :)

2012. aug. 8. 07:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!