Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csinálnátok, ha a...

Hogyan csinálnátok, ha a helyemben lenétek?

Figyelt kérdés
42 éves vagyok,és van egy 20 éves lányom.De sajnos,2hete meghalt a férjem autóbalesetben.Volt neki,egy nagy vállalkozása,amit egyedüliként épített fel és vezetett.Nagy bevétel volt/van belőle.Sok alkalmazott van,és nem tudok senkit megbízni,hogy vezesse.Most átmenetileg,az egyik alkalmazott lett kinevezve,de ő is megmondta,hogy ekkora felelősséget,nem vállal.A mostani,árukészletünk is milliós azt szállítják,és minden héten ekkora értékben,tudunk termelni.Én megmondom,ahogy van,nem tudnám csinálni,nagyon összetett,és egyik pillanatról a másikra,nem fogok bele tanulni,és azt sem szeretném,hogy átverjenek.A férjem építette fel és nem szeretném lerombolni,és azt sem,hogy egy vad idegen ember jól járjon velem,hogy nem értek hozzá.Teljesen tanácstalan vagyok,és nagyon hiányzik a férjem, ő volt a védő angyalunk,aki mindent megoldott,és még csak 42éves volt,egy másik autós hibájából itt kellett,minket hagynia,és még rengeteg terve,volt.Említette egy párszor,ha őt éri valami,akkor nekem a sarkamra kell állni,és mindent megoldani,mint régen ő,amikor a semmiből indult.De ezt egyel talán nem gondoltam.Szeretném,meghallgatni mit tanácsolnátok.
2012. aug. 4. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám átvenni és irányítani a céget.Kiválasztanék pár embert a dolgozók közül minden területről akik nagyon jól végzik a munkájukat,akiknek az is feladata lenne,hogy szépen mindent elmagyarázzanak.Plusz keresnék új szakembereket is több éves szakmai tapasztalattal akik profik.A lényeg hogy megpróbálnám,aztán ha nagyon nem megy,utolsó lehetőségként eladnám a céget.
2012. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg ketten a lányoddal!a férjed is ezt akarta!MENNI FOG!
2012. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!