Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, helyes e az amire...

Nem tudom, helyes e az amire most készülök?

Figyelt kérdés
7éve lesz, hogy házasok vagyunk a férjemmel elvileg nagyon szeretjük egymást vannak gyerekeink is, de a férjem hanyagol engem lelkileg, állandóan meg aláz elmondja miben kéne változnom miben vagyok rossz, de hogy miben vagyok jó az nem. A szex az van minden mennyiségben, de nekem ez már nem elég mert ha lelkileg nem törődik velem akkor én meg halok. Minap kiderült róla, hogy el akart hagyni minket,de csak azt tartotta vissza, hogy szeret. És most én tartok ott, hogy van egy férfi aki velem akar találkozni és nagyon kedveseket mond nekem el mondja, hogy milyen szép csinos és kedves vagyok szóval udvarol tetszik nekem, szerintetek találkozzak vele. A férjem sokszor meg csalt már lelkileg én mindig meg bocsájtottam neki mert szeretem, de elegem lett.Próbáljam ki titokban milyen lenne más férfival, már mint nem a szex csak olyan vidám lettem tőle.
2012. júl. 31. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele erről? Mármint arról, h el vagy hanyagolva? Beszélj vele, menjetek párterapeutához ha kell. Ha nem segít akkor jöhet a másik pasi.
2012. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem. Ne találkozz vele. Nem az a megoldás hogy más karjaiban keresed a vigaszt. Vagy ha igen, akkor kerek perec mond meg a férjednek. Először beszélj vele, próbáljátok megoldani a gondotokat, ha nem sikerül váljatok el, de ne randizz a pasival mert abból úgyis megcsalás lesz a vége...


Ezt a mondatodat viszont nem értem:

"Minap kiderült róla, hogy el akart hagyni minket,de csak azt tartotta vissza, hogy szeret."


Mi másért maradt volna veletek???? Ez nem elég???

2012. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és akartam már erről beszélni meg próbálok is, de szerinte nem kell mert minden rendbe van csak ez a hetedik év mindenkinek kemény,de ha szeretjük egymást így jó. De én fiatalnak érzem magam, hogy izgalmak nélkül éljem le az életem és folytonos meg alázkodással. szerinte hiszti és nevet rajtam. 30/nő
2012. júl. 31. 12:25
 4/9 A kérdező kommentje:

elég lenne akkor a szeretete, ha nem más nőkkel tisztelet tudó kedves beszédes , velem meg egy tuskó csak az ágyba vagyok nő amúgy meg csak egy p...csa vagyis ezt ordítja rám, mert szeretnék vele beszélgetni a problémánkról vagy csak esetleg este hozzá bújni.

Válni nem akar mert imád engem meg a picurkákat, de nem értem én.

Meg csalni nem akarom, csak jól esik, hogy valaki törödik velem is.

2012. júl. 31. 12:28
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Akkor adj ultimátumot! Vagy megváltozik vagy elválsz!


Persze hogy nem akarod megcsalni... senki nem akarja megcsalni a férjét, de aztán mégis megtörténik. Nálatok is megfog, ezt elhiheted! Ha nem találkozol vele, akkor nincs kísértés sem. Vagy pedig állj a férjed elé és mond meg neki hogy most elmész és randizol egy férfival aki törődik veled és ez jól esik. Kérdezd meg tőle is hogy helyes-e amit csinálsz. :)

2012. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó azt hiszem igazad van, tényleg elmondom neki.Remélem észhez tér . De mi van ha nem, vagy csak egy kis ideig.
2012. júl. 31. 12:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor válj el. Az nem megoldás hogy nem vagy boldog egy kapcsolatban és nem tudsz rajta változtatni. Mást nem tehetsz.
2012. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a 7-ik év mindig baljós a kapcsolatokban:)

Te tudod hogy mennyire szereted a férjed,és kitartasz-e mellette. üljetek le beszélni,h őszintén mit szeretne,de 4 szem közt h a gyerekek ne hallják,igaz nem tudom mennyi idősek.. SOk szerencsét,és kitartást! :)

2012. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne mond el a férjednek ezzel nem javítasz a helyzeten.

Olyan nőnek aki ki van éhezve a szerelemre, románcra semmi sem lehet csábítóbb mint egy férfi aki őszintén szereti. Várj még ismerd meg a másik férfit utána dönthetsz.

2012. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!