Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja apu hogy...

Miért nem akarja apu hogy bemutassam neki a barátomat?

Figyelt kérdés

Négy hónapja vagyunk együtt a barátommal és én be szeretném mutatni szüleimnek de apa nem kíváncsi rá. Pontosabban azt mondja hogy ne hozzak ide semmilyen pasit,max. a férjemet. Milyen szöveg már ez ?:D Mindenhova elenged vele,mindig megmondom ha megyek vele valamerre,sőt a barátom már be mutatott a szüleinek,szóval most én következnék...

Én 17/L a barátom 18/F


2012. júl. 28. 23:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolt, hogy keresztapád nem halhatott meg születésed előtt, maximum a nagybátyád. A keresztelő születés után van, és a keresztelő után lesz valaki a keresztapád, ergo születésed előtt keresztapád nem halhat meg mivel nincs. De ez most lényegtelen..


Apunak felnőtt az egyetlen pici lánya és ez nem tetszik neki. Bár én ezt nem értem. Férfi vagyok, nekem ha lenne egy lányom, 15-16 éves korától már gondolnám hogy pasizik...amint be merné jelenteni hogy van barátja, én szinte követelném hogy mutassa be, mielőtt elengedem mindenhova! Hiszen látni akarom hogy egy idióta trógerbe esett-e bele a lányom, és esetleg el kell-e tiltani tőle, vagy hogy egy jóravaló, tisztelettudó gyerek udvarol neki akin még az is látszik hogy nem csak a lyukra hajt. Szóval gyakorlatilag szerintem felelőtlenség apádtól, hogy mindenhova mehetsz egy számára ismeretlen gyerekkel..

2012. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!