Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja apu hogy...

Miért nem akarja apu hogy bemutassam neki a barátomat?

Figyelt kérdés

Négy hónapja vagyunk együtt a barátommal és én be szeretném mutatni szüleimnek de apa nem kíváncsi rá. Pontosabban azt mondja hogy ne hozzak ide semmilyen pasit,max. a férjemet. Milyen szöveg már ez ?:D Mindenhova elenged vele,mindig megmondom ha megyek vele valamerre,sőt a barátom már be mutatott a szüleinek,szóval most én következnék...

Én 17/L a barátom 18/F


2012. júl. 28. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
apukád nem fogja fel, hogy a "kicsi" lánya felnőtt!
2012. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pontosan.. jól írta az első válaszoló:/
2012. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igenigen ez tipikus apuci pici lánya felnőtt. Az egyetlen FÉRFI az életedben felcserélődött vagy kapott helyet egy másik is...sztem ez férfiaknál : "két dudás 1 csárdában.."
2012. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ugy erzi a mar veluk is megismerkedik a pasid akkor majd elbizzatok magatokat es allandoan egyutt logtok es komoly kapcsolat meg igen az elso valaszolonak igaza van egyszeruen nehezen fogadja el ,hogy apuci pici lanya felnott ezt nagyon nehez egy apanak elfogadni,hogy lehetseges,hogy mar ....... a lanyat :)
2012. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
De miért az apuka lenne az egyetlen férfi az életében Nincsenek tanárai a gyerekének? Nagybácsijai? Keresztapja, nagypapái?...
2012. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát nekem keresztapukám meg nagypapáim meghaltak mielőtt megszülettem volna. Nagybácsi meg nincs. Csak egy bátyám van,még fiú unokatestvérem sincs.

Án nagyon szeretném ha jöhetne már,nem tudom ebbe mi kivetni való van részéről :S

2012. júl. 28. 23:45
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Akkor tényleg ilyen "állati" ösztön, hogy az övé vagy, és most egy másik hím elvisz tőle, betör az ő territóriumára.

Rettenetes, milyen éretlen emberek vannak!

2012. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
keresztapad hogy birt meghalni a szuletesed elott?
2012. júl. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy hogy rákos volt kedves utolsó,úgy bírt meghalni........
2012. júl. 29. 14:37
 10/11 anonim ***** válasza:
mi primitív emberek vannak... pont az állati ösztön miatt hiszi aztz h csak az övé vagy más férfié nem.. apádnak ideje felnőni
2012. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!