Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg elszokták tenni a...

Tényleg elszokták tenni a pozitív terhességi tesztet az örömanyák?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 17:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Úristen, most esett le, hogy, hogy mi is az örömanya...jesszusom, de hülye vagyok, én mondtam a nagyinak reggel, hogy adjon kávét, de makacs volt...hát ez történik ilyenkor:D jaj. ne haragudjatok xd
2012. júl. 26. 18:25
 12/22 anonim ***** válasza:
54%
Én eltettem. Ki tudja, mikor látok megint pozitív tesztet:)
2012. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%

Eltettem persze.beleragasztottam a naplóba.Minden ultrahang kép benne van minden leirva amik történtek velem terhesség alatt.

Meg van egy doboz is abban is gyüjtöm a vele kapcsolatos dolgokat.

Őszintén én örülnék ha lenne egy ilyen dobozom,vagy anyu irt volna naplót.Nekem pár dolgom van csak,de a legértékesebb a kórházi kibocsájtó papirom,nemrég akadt vele össze anyu.

Lehet hogy az csak egy pisis teszt,de akárhányszor ránézek fel tudom idézni az érzést mikor megláttam hogy pozitiv.(4évig tartott összehozni azt a tesztet)

2012. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 ava87 ***** válasza:
57%

Nekem nincs már meg sajnos :( A sok költözés során eltűnt valahova. Ultrahang kép is csak egy van, a legelső, valahogy mindig elmaradt az, hogy kérjek kinyomtatva. Igaz, nekem nem volt felhőtlen a magánéletem a terhességem során, de ettől még nagy nagy örömmel vártam a kisfiam érkezését, csak nem jutott mindig eszembe, hogy mit szoktak eltenni. De a teszt megvolt sokáig, csak aztán elkavarodott.

Viszont amit elraktam, és hét lakat alatt őrzöm, az a kórházi karszalagja, meg az a műanyag csipesz, amit a köldökzsinórra tettek, illetve egy kis kartonlapra ráírták a nevét, méreteit amikor megszületett és rátűzték a pólyájára, az is megvan most is.

2012. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a tejfogaim, az első cumisüvegem, és néhány babaruhám van eltéve, köztük az, amit tesóm kötött nekem.
2012. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
36%

nekem is megvan,(szintén kupakos,nem papírcsík)

De én öt különböző tesztet csináltam meg,mert kicsit meglepett minket,hogy terhes vagyok:)

2012. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tenném el, mégiscsak egy lepisilt "lakmuszpapír"... :D
2012. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%
Én sem tenném el, bizarr lenne egy pisis darab papírt eltenni... ugyanígy sem hajat, sem fogat... hát, anyukám eltette az én fogaimat, kicsit bizarr, hogy ott vannak egy fotófilmes dobozban... de barátom házában meg van vmi kb. százéves hajtincs, amit vmelyik felmenője eltett... nem tudom, én ezeket nem tartom gusztusosnak
2012. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 ava87 ***** válasza:
Hú, valakinek nagyon a tyúkszemére léptem úgy látom, mert ma bármilyen kérdéshez írok bármit, én kapásból le vagyok pontozva :)
2012. júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
én is elraktam a terhességi tesztemet de nem a tesztcsíkos fajtát vettem direkt mert azt elrakni tényleg bizarr inkább a kazettás változatot választottam és azt elrakni jobb szerintem...de mindenki saját magának válogatja mit szeret elrakni és mit nem... vannak akiknek nem jelenteken olyan dolgokat ezeknek az elrakása mint másoknak...nem vagyunk egyformák de én is elrakok inkább mindent...jó azt visszanézni x év múlva h honnan indult minden főleg ha szeretted is volna a babát tervezted akkor nagyon kellemes emlék fűzhet hozzá...de ez csak az én véleményem :)
2012. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!