Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális az én...

Szerintetek ez normális az én koromban 14/L?

Figyelt kérdés

Van egy öcsém 11 éves és úgy viselkedem vele,mint ha az anyja lennék.(nagyon szeretem a szüleimet,de van pár dolog az öcsém neveltetésével kapcsolatban,amit máshogy csinálnék mint ők)Nagyon szeretnék egy kisbabát.Nem szülni,hanem örökbe fogadni(ezt majd akkor szeretném,hogyha majd tudom biztosítani neki a megfelelő anyagi hátteret)vagy egy kis tesót,akiről 'gondoskodhatnék'.Ki szoktam takarítani a házat,mire anya hazaér a munkából és mindig segítek neki.Tudok főzni/sütni,mosni is és szeretem csinálni.És tudnék gondoskodni egy babáról.(anyuéknak van egy barátjuk,akinek született egy kislánya és amikor átmentünk hozzájuk,vagy ők jöttek hozzánk mindig én vigyáztam a kislányra.És ez már olyan sokszor fordult elő,hogy az anyukája már pénzt akart adni azért,hogy vigyázok és játszok a picivel,de én nem fogadtam el,mert mondtam,hogy szívesen csinálom.

Lehet,hogy őrültnek tartotok,de én inkább csinálom/csinálnám szívesebben,mint,hogy a barátaimmal csatangoljak a városban és bulizzak.És most,hogy nyári szünet van,még többet segítek otthon.Na meg persze a tanulás is fontos.Majd le szeretnék diplomázni is de az még odébb van. :)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 25. 01:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Te vagy a morci, ha annak látsz.
2012. júl. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Szerintem normális,én 13/L vagyok és én is nagyon sokat foglalkozom az 5 éves és az 1 éves uncsitesómmal.Ráadásul most született egy kis tesóm és neki én is olyan vagyok mint a 2.anyukája.Na de azért néha elmegyek a barátaimmal 1-2 közös programra,de ezt te is megnengedheted magadnak :))
2012. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Normális, ne aggódj.


Minden ember más, te ezt szereted csinálni. Mi ugyanezt csináltuk csak nem gyerekekről gondoskodtunk, hanem állatokról. Én sem jártam bulizni, egyébként is azt majd ráérsz az egyetemen.


Szép dolog, hogy segítesz a szüleidnek, nem kell mindenkinek lázadó kamasznak lennie, én sem voltam az, ettől még nem leszek kevesebb felnőtt korodban.

:-)


Ne hallgass arra, hogy mások mit mondanak, mindig azt csináld amit jónak látsz. Egyébként is, ha azt írtad volna, hogy minden nap bulizol meg pasizol, akkor az lenne a bajuk, mert az embereknek soha semmi nem jó. Teljesen normális vagy.

2012. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
*leszel
2012. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mindenki más és más. En is ilyen voltam. Már 7 éves gyerekként kisbabát szerettem volna. Mindég tudtam, hogy háziasszony és anyuka szeretnék lenni. 24 évesen szultem. Miért kellene minden 14 éves lánynak fuvel-fával kefélni és segg részegre inni magát minden nap? Te más tipus vagy, ezt hívják családcentrikusnak. Udv. a felnottek világában!


25N

2012. júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szüleiddel milyen a kapcsolatod? Megadják azt a szeretet, törődést, amit szeretnél? szerintem szeretethiányra utal.

Nekem nincs kicsi testvérem, de van egy macskám, és vele foglalkozok, ha itthon vagyok, 0-24 óráig :D

De úgy h már a szüleim szokták mondani, hogy az egy macska, nem egy kisgyerek :D Mindig beszélgetek vele, hurcolászom ide-oda.

És csak annyit h a családi helyzetünk nagyon gáz, nem is csak az h szeretet, törődést nem kapok, hanem konkrétan állandóan szidnak, és egymást is :(

Én már saját családra vágyom, de tudom h még nincs itt az ideje.

21L

2012. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egy szakember biztos beleásna az anyáddal való kapcsolatodba.

Érdekesek lennének az okok, hogy miért rivalizálsz vele még mindig. Talán annyira az apukád kedvence lennél, hogy még mindig késztetést érzel arra, hogy bizonyítsd neki, hogy jobb vagy anyádnál?

Vagy apád nem választotta egyértelműen anyádat, mikor kislányként csábítottad őt? Lehet, hogy épp haragban voltak, vagy gondjaik voltak, mert terhes lett az öcséddel?

2012. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nincs gond a szüleimmel nagyon szeretnek engem és az öcsémet, és én is viszont szeretem őket.Anyuval jobban kijövök,mint apuval.Anyával nagyon jó a kapcsolatunk, mindent megoszt velem és én is vele.(kivéve ezt a kérdést)

Többen mondták már,(nem szakemberek)hogy szeretethiányom van,de szerintem csak viccből.

Nekem van egy kutyám és két tengerimalacom.Az állatokat is nagyon szeretem.Én is szoktam velük beszélgetni.:)Mondjuk avval anya és én is egyet értünk,hogy 14 évesen nem kell piálnom és minden pasival lefeküdni.Van egy olyan osztálytársam,aki már 11 évesen (lány) elvesztette a szüzességét és cigizik+piál.

2012. júl. 25. 18:36
 19/19 anonim ***** válasza:

Én dettó,ilyen vagyok.Annyi különbséggel,hogy én kisbabát szeretnék szülni,és nem örökbe fogadni(persze nem mostanság:D)Szerintem ettől függetlenül,nyugodtan elmehetsz néha-néha szórakozni a barátaiddal.Én is szoktam.Tesóméknak(26)most született meg a babájuk,napi szinten megyek hozzájuk,tegnap pl több,mint fél órát egyedül voltam vele,mert ők lementek beszélgetni,a baba meg felkelt.Ordított,nyugtatgattam stb.(3 hetes)És ez kb.2naponta megvan,vagy naponta.De attól,hogy szinte mindennap látom a babát,hetente kétszer biztos,hogy találkozom a barátnőimmel is.Ma is velük voltam délelőtt,aztán majd egy óra múlva megyek át hozzájuk.

Biztos jó tesója vagy az öcsédnek:)Milyen a kapcsolatod vele?

2012. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!