Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális az én...

Szerintetek ez normális az én koromban 14/L?

Figyelt kérdés

Van egy öcsém 11 éves és úgy viselkedem vele,mint ha az anyja lennék.(nagyon szeretem a szüleimet,de van pár dolog az öcsém neveltetésével kapcsolatban,amit máshogy csinálnék mint ők)Nagyon szeretnék egy kisbabát.Nem szülni,hanem örökbe fogadni(ezt majd akkor szeretném,hogyha majd tudom biztosítani neki a megfelelő anyagi hátteret)vagy egy kis tesót,akiről 'gondoskodhatnék'.Ki szoktam takarítani a házat,mire anya hazaér a munkából és mindig segítek neki.Tudok főzni/sütni,mosni is és szeretem csinálni.És tudnék gondoskodni egy babáról.(anyuéknak van egy barátjuk,akinek született egy kislánya és amikor átmentünk hozzájuk,vagy ők jöttek hozzánk mindig én vigyáztam a kislányra.És ez már olyan sokszor fordult elő,hogy az anyukája már pénzt akart adni azért,hogy vigyázok és játszok a picivel,de én nem fogadtam el,mert mondtam,hogy szívesen csinálom.

Lehet,hogy őrültnek tartotok,de én inkább csinálom/csinálnám szívesebben,mint,hogy a barátaimmal csatangoljak a városban és bulizzak.És most,hogy nyári szünet van,még többet segítek otthon.Na meg persze a tanulás is fontos.Majd le szeretnék diplomázni is de az még odébb van. :)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 25. 01:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Szeretlek! :)
2012. júl. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Ha azt mondjuk, nem normális, akkor mit csinálsz? Mész bulizni?
2012. júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%
Ez most kamu?
2012. júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudom,én az átlag tizenéveseknek pont a fordítottja vagyok.
2012. júl. 25. 01:26
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

igen ez normális,

meg a bulizás is, bizony.

mindenki különleges,

akar lenni, tudom.


azonban ez nem így megy,

nem vagy ahhoz senki.

az életben ennél,

többet kell tenni.

2012. júl. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
Már rég fiúznod kéne. Menekülsz a saját szexualitásod elől. Ezért csinálsz olyan dolgokat, amik kellően szépek ahhoz, hogy azt hidd, mennyire nagylány vagy már. Nem normális. Menj és kövesd a veled egykorú lányokat, járj el velük, bulizz.
2012. júl. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%
Rende Robi: jól adod az igét.
2012. júl. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Meg az is normális lenne, ha a barátaiddal akarnál inkább lógni. Ha betennéd a sütőbe a kisbabát, tesztelni hány fokig bírja ki, az nem lenne normális. Ha annyira szeretnéd az öcsédet, hogy szexuális kapcsolatot létesítenél vele, az még annyira sem lenne normális. Ne kérdezgess baromságokat, pláne éjjel 11-kor, ha annyira jó gyerek vagy, ilyenkor már alukálnál.
2012. júl. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Tudod, ezért akkor járna oklevél, hogy ha nem ezt akarnád csinálni. Ha mennél bulizni, de inkább otthon maradnál segíteni. Így, hogy ezt szereted csinálni, nem áldozat.


Én sem voltam soha életemben disco-ban mégsem hittem azt, hogy nem normális, vagy vártam el, hogy dicsérjenek. CSAK ez alapján nem lehet eldönteni, ki a jobb ember.

2012. júl. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Apocalypto, miért vagy ilyen mirci-morci? Szakított veled a fiúd?
2012. júl. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!