Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a Nő egyszer gyereket akar...

Ha a Nő egyszer gyereket akar nincs megállj?

Figyelt kérdés

Jelen esetben én vagyok a Nő. Mostanában egyre többet gondolok egy gyerekre, és kezdem úgy érezni, hogy nélküle végem.

Beszéltünk erről a vőlegényemmel , ő még várna vele, de úgy érzem megörülök, ez valami anyai ösztön vagy mi a fene? Elmúlik ez? Vagy lehiggadok?



2012. júl. 11. 20:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Melyik 20.38-as?
2012. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
19%
21:17 nem te, hanem a második, aki az első volt.
2012. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%
21:17 azért mennyé szülni te is.
2012. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%

Olyan időszak ami elmúlik nálam legalábbis alábbhagyott az intenzív gyerek láz.

29 vagyok most, 20-on egynéhány évesen nekem is volt olyan időszakom mikor arról álmodtam esténként hogy szoptatok aztán ez valahogy elmúlt.

Mármint akarok gyereket csak az őrületes vak vágy valahogy csillapodik.

Nem tudom mért biztos közre játszik valamilyen hormonális változás

meg idővel egyre több gyerekes családot ismer meg az ember és a romantikus képzelgések helyét egyre jobban átveszi a realizmus.

2012. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja így voltam ezzel, kérdező. Aztán pár napig vigyáztunk párommal a nővére gyerekeire, jó volt, de rájöttem, én erre nem lennék kész minden áldott nap.

23N

2012. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

24 vagyok. nos, én is vágyom egy gyerekre, de mielőtt még beleélem magam, arra is gondolok, h nagyon nem nagy élmény 1 éven keresztül úgy kinézni mint egy mosott zombi :)

egyelőre még várok. tapasztalom a világot, olvasom az erről szóló könyveket (gyereknevelés, gondozás, pszichológia). megnézem mások hogyan nevelik a gyereket, kérdezgetem anyukámat.

egy nő életében az egyik legfontosabb dolog a gyerekvállalás, nem szeretném elkapkodni, szeretném, ha tudatosan, felkészülten állnék majd ott, mikor megszületik.


szóval várok még vele 3-4 évet, és onnantól a következő 3-4 évben csak rá koncentrálok. a rákövetkezőkben pedig ismét átadom az időm egy részét a munkának :D


nem vagyok egy maximalista-perfekcionista alkat, de láttam már rá példát, hogy hogyan cseszheti el a szülő a gyereke legszebb éveit a rossz neveléssel. ezt mindenképpen szeretném elkerülni. kiegyensúlyozott, gondtalan gyerekkort szeretnék a csemetémnek, felkészítve az életre, hogy meg tudja állni a helyét a világban.

2012. júl. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
29%

Lehet,hogy furcsa lesz,de nekem most volt egy ilyen "korszakom"...20éves vagyok!

5éve vagyunk együtt a párommal és nekem is jött,hogy most és azonnal szeretném,kell egy baba...(hozzáteszem,nem olyan vagyok,mint az átlag 20évesek,buli+ilyenek)...engem ezek nem érdekelnek!Nagyon családcentrikus vagyok és szeretnék babát! =)

Nem múlik el,nekem sem múlt el,még mindig bennem van,de már nem ezen kattog az agyam a nap minden percében...=)

Szóval lehiggadsz,szerintem te is! =)

2012. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%

Én már 26 vagyok,eddig nem éreztem ezt a késztetést.Viszont mostanában szinte mindenki ezzel jön,hogy miért nem szülök még,mikor akarok,már KELLene, ha később szülök, rosszabb lesz...

Nem értem,hogy egy fiatal lányt,miért kell folyamatosan ezzel nyaggatni.

2012. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy enyhülhet még ez nálad, és lehet az is, hogy így maradsz. A te esetetben egyik sem baj. Mert ha enyhül, akkor jobban fogod érezni magad, nyugodtabb leszel. Ha pedig így marad, az azt jelenti, hogy 1-2-3 év múlva is így lesz, amikor már a vőlegényed is akarni fogja. És akkor bevállaljátok.

Addigis – ha már nagyon kivagy – próbáld lekötni magad valami mással, ami érdekel (ha van értelme ilyet írni).

2012. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam :) 20 évesen összejöttem a férjemmel,21 évesen megházasodtunk,22 évesen jöhetett a gyerek.Leginkább én akartam,mert már 20 évesen is simán a nyakamba vettem volna az egész gyerek dolgot:) Megszületett a pici fiúnk,és mérhetetlen boldogság öntötte el a szívünket:) 4 évig örömködtünk,hogy jaj,de jó,hogy van egy gyerekünk,majd felmerült a kérdés,hogy na és testvér?Na akkor már nagyon irigyeltem a barátnőmet,mert neki 2 volt:) Megszületett a tesó is:) Most,hogy a második fiúnk még csak alig 10 hetes,de már is azt érzem,hogy szeretnék egy harmadikat.Egy kislányt:)
2012. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!