Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántad, h otthagytad a...

Megbántad, h otthagytad a fiatalkori szerelmed?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm vagyis volt ma délutánig, de közöltem vele ma pár nap rágódás után, h vége.

Most hívogat, h nem tehetem ezt vele, miért kell ezt tenni?

24 évesek vagyunk, 3 évig voltunk együtt, de én meguntam vele lenni, már inkább idegesített, de most azért mégis hiányzik meg az h igazából jól elvoltunk.

Úgy voltam vele, h fiatal vagyok meg úgy is lesz másik, de valahogy eszembe jutott, h sokan megbánják az ilyen lépéseket.



2012. júl. 10. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Én megbántam. 18 évesek voltunk, én szakitottam. Most, 10 év múltán nagyon bánom, hogy hülye voltam, és fájdalmat okoztam neki. De úgy néz ki, újra összehozott minket a sors :)
2012. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Egy pillanatig sem. Így visszanézve nem is volt az igazi szerelem egy pillanatig sem. Ha nem hagytam volna ott, nem találtam volna rá az igaz szerelmre.
2012. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
én az elmúlt 20 évem alatt minden nap bánom :(
2012. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tetro ***** válasza:
100%
Ha nem hagyom ott teljesen máshogy alakul az életem. Pedig ahogy alakult azt nagyon szeretem, így egyáltalán nem. Ráadásul azóta érzelmileg és sokkal mélyebb dolgokat éltem meg, pedig akkor azt gondoltam annál több és jobb semmi nem lehet. És ha vele maradtam volna nem is tudnék róla, hogy mennyire de lehet...
2012. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg. Majdnem 5 évig voltunk együtt, de annyi lelki terrort, amennyit tőle kaptam, még sosem éltem át az életem során. Alkalmatlan volt a párkapcsolatra, nem akart összeköltözni, sőt még a jövőről sem volt hajlandó beszélgetni. De tűrtem, mert ő volt az első komoly szerelmem (15 éves voltam, mikor összejöttünk, 20, mikor szakítottam). Aztán nem bírtam tovább, lépnem kellett, mert nagyon boldogtalan voltam vele. Utána persze jött, hogy én vagyok élete szerelme, nem bír élni nélkülem, már jöhet az összeköltözés, sőt minél hamarabb stb. Majdnem meginogtam, de életem legjobb döntése volt, hogy szakítottam. Összejöttem a párommal, és akkor értettem meg, miben éltem addig. Most végre boldog vagyok, mélyen szerelmes. Nem úgy szeretem őt, mint az exemet, azzal a kislányos rajongással, hanem komolyabban, felnőtten, és ez jobb. Az exem még néha néha zaklat, de remélem, ő is megtalálja a boldogságát. Le tudtam volna élni az életem az első szerelmemmel, de sajnos olyan emberrel hozott össze a sors, akivel nem illettünk össze, szóval nem a kiélés volt a célom.
2012. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
volt egy gyerekkori parom. mivel tul fiatalok voltunk, hat nem hagytam h barmi is legyen. ennek hat eve. mai napig jobaratok vagyunk,de mostanaban azt vettem eszre h kivanom s vagyakozom utana. van h rola is almodok,de tok mindegy mert van bnoje es tiszteletben tartom. meg fura,de nekem is van parom, de ennek ellenere olykor rettenetesen vagyom az elso szerelmem utan. igaz most 1000km valaszt el minket,igy lehet h csak ezert vannak lazalmaim. (amikor otthon voltam mindig talalkoztunk amikor csak tehettuk.) 21/l
2012. júl. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. Másfél év után kiderült, hogy csak másodhegedűs vagyok. Roppant kínos.

Utána még jó egy évig egy kanál vízbe is belefojtottam volna. De aztán rá kellett jönnöm hogy sokat is tanultam tőle.

A házasságom nem működhetne, ha ő nem lett volna. Fontos szabályokat tanultam meg, megismertem önmagam, a vágyaimat, igényeimet.

2012. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem. 18 évesen volt egy fiú, akivel nagy volt a szerelem, de elmúlt és szakítottunk.

ha együtt maradunk, akkor egy kis faluban élnék az anyjával és vele, messze mindentől.

hiába volt pesti lakásom, nem akart velem ideköltözni.


most van egy olyan párom, aki szó nélkül összeköltözött velem néhány hónap után, és nála jobb embert keresve sem találhatnék. kicsit néha emlékeztet a fiatalkori szerelmemre :)

2012. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont ilyen helyzetben vagyok én is..első nagy szerelem, 2 éve együtt..de most épp túl nehéz lett..fontolgatom a szakítást, de közben nagyon szeretem, csak már kezdek kikészülni..és a kérdés sem hagy nyugodni, hogy visszatalálunk-e egymáshoz ha most eleresztjük a másikat..


21/L

2012. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!