Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu és Apu elváltak már több...

Anyu és Apu elváltak már több mit 1éve és apu most elakar valahova vinni egy napra anyu ellenzi de egyikőjüket se szeretném megbántani mit tegyek?

Figyelt kérdés
mit tegyek értelmes választ!!?
2012. júl. 10. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért ellenzi anyu? Nem bízik apuban, hogy vigyázna rád? Neked mi a véleményed a kérdéses programról?


Nem tudom, hány éves vagy, de szerintem igyekezz igazságosan megítélni a kérdést. Próbáld eldönteni, hogy mennyire valós anyu aggodalma. Ha anyu csak irigységből nem akar elengedni, akkor szerintem ne hallgass rá. De ha apuval tényleg gond lehet (pl. autóval akar vinni, és ész nélkül száguldozik az autópályán), akkor ne menj, vagy próbáld kikerülni a konkrét problémát (inkább egy 20-30 km-re levő helyre menjetek biciklivel).


Szóval, szerintem az a lényeg, hogy mindkét szülőd értse meg, hogy a másikat is szereted, a másikkal is szeretnél találkozni, közös programot csinálni.

2012. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg anyudtól, hogy miért ellenzi. Különösen, ha csak 1 napról van szó.

Mondd meg anyudnak, hogy te is tudod (valószínű ő is tudja) hogy az iskolai szünetben a papád akár 2 hétre is magához vehetne láthatásra, és ez idő alatt még azt is megtehetné, hogy (országhatáron belül), akárhova elvihetne téged nyaralni.

Ha a te papád csak 1 napra szeretne elvinni másik városba, településre, akkor ez miért baj?

2012. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!