Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám ma aztmondta, ő kiabálha...

Anyám ma aztmondta, ő kiabálhat velem, de én vele nem. Szerintetek jogos? Vagy mit csináljak hogy ne viselkedjen így?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 20:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha abból indulok ki, hogy az ilyen korú gyerekek (mert azok) milyen orbitálisan idegesítően ostobák, és flegmák tudnak lenni, nem csoda hogy kiabál.
2012. júl. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok flegma és ostoba. lusta sem vagyok
2012. júl. 3. 05:26
 13/13 anonim ***** válasza:
aha, értem. 17 évesen azért illene már inkább értelmes emberek módjára megbeszélni a dolgokat. Lehet, anyád ideges típus? Tudod, ő nemcsak anya, hanem ember is, ha hamar kiakadós, nehéz megváltoztatni. Szerintem meg nyugodtan kiabálj te is és kérdezd meg, neki hogy esik?? Velem soha nem kiabált anyám. Igaz, ő lelki zsarolós mártír volt :S
2012. júl. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!