Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lecserélnétek az ócska karikag...

Lecserélnétek az ócska karikagyűrűtöket egy szebbre, ha már telne rá? Tehát ha annak idején csak egy legolcsóbbra futotta, most viszont már lehetne sokkal szebb, értékesebb?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 15:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Csak, ha a férjemet is lecserélném... :(


Nem, természetesen nem! Ahogy sokan elmondták, az nem egy ékszer!

2012. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyi erővel a nemzeti zászlót is lecserélhetnénk, mert, hogy már milyen öreg,kopott!


Valakinek javaslat?

2012. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen meg se fordulna a fejemben.Hogy lehetne azt lecserélni?Egy szimbólumot?
2012. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
52%
nem cserélném le. De attól még hordanák mellette más, drágább gyűrűket.
2012. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogyan nem tudnám megtenni. Rengeteg emlék, és érzés fűződne hozzá, akármilyen "ócska", kopott kinézete lehet, de az én szememben akkor is a legértékesebb. Fájna a szívem.

De persze, ha neked nem igazán fűződik hozzá kellemes érzésed, akkor tedd nyugodtan. Szíved joga.

2012. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
77%

az egyik legolcsóbbat vettük meg,pedig futotta volna drágábbra is...mi az egyszerűségét szerettük meg benne,egyszerűen ezt éreztük tökéletesnek.Szóval nem cserélném le,de ez én vagyok/mi vagyunk.Ezt húztuk fel,mikor összeházasodtunk,nekem ez az IGAZI gyűrű.

Ha mindkettőtöknek az a véleménye,h kell új,akkor vegyetek és mondjuk valami romantikus alkalommal húzzátok fel,így onnan már annak is lesz vmiféle eszmei értéke.

2012. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
100%

Annál értékesebb biztos nem lehetne,mint akkor,az a gyűrű,mit először húzott az ujjamra a párom!

Én is épp a napokban gondoltam arra,:"De régi is a gyűrűnk,és milyen vékonyka..."-hisz nagyon nem volt pénzünk akkor másikra.

De le nem cserélném semmire,az olyan,mintha eldobnám vele együtt a közösen megélt szép emlékeket!

:-)

2012. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
68%

én lecserélném, de az új gyűrűbe beleolvasztatnám a régit.

ugyan az, csak más formában

2012. júl. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
szerintem én nem cserélném le, bár nekem még csak 1 hónapja van az ujjamon. Vannak szebbek, ami jobban tetszik, telne is rá, de 20 év után sem cserélném le, mert ezzel a gyűrűvel fogadtam örök hűséget. Inkább elvitetném ötvöshöz, és felujíttatnám.
2012. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én nem. Nekem spirituális értéke lenne annak a gyűrűnek, amivel a párom megkért. És miért lenne ócska? Csak azért, mert nem olyan előkelő anyagú? Mert ha mondjuk azzal van baj, ahogy kinéz (teszem azt, nem tetszik a mintája vagy abból a pénzből anno jobb minőségűt is lehetett volna venni), ott nagyobb bajok vannak... mert van olyan bizsugyűrűm is, amit rendszeresen hordok, és nem színeződik el, nem karcosodik...
2012. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!