Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lecserélnétek az ócska karikag...

Lecserélnétek az ócska karikagyűrűtöket egy szebbre, ha már telne rá? Tehát ha annak idején csak egy legolcsóbbra futotta, most viszont már lehetne sokkal szebb, értékesebb?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 15:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
nem:) ha még nem is a legszebb, akkor is, akkor az jelentette az örömöt nektek:)
2012. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
77%
Szépérzék? Ne viccelj már,mikor ujjadra húzták még tetszett?Vagy miért nem vártatok addig míg telik szépre?Az Isten se venné le rólam,amit egyszer ráhúztak.Dehogy cserélném le.
2012. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
89%
Amikor kaptad, akkor nem volt ócska? A karikagyűrűben nem a szépség az érték, hanem az, amit szimbolizál, nevezetesen az összetartozás. Ha te a szépségét nézed, akkor az összetartozás számodra már nem is lehet olyan fontos. Én nem cserélném le és nem is fogom. Ha akkor csak ilyenre tellett vagy csak ilyet lehetett kapni, akkor ez marad, mert ez az összetartozásunk szimbóluma.
2012. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%
Ha nagyon kopott és már kicsi lenne az ujjamra,akkor esetleg. De a régit biztos megtartanám.Olyan nagyon sokat változik az ízlésünk,sosem gondoltam még erre,hogy nem bír ki egy életet.
2012. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
84%
Én nagyon tudok kötődni tárgyakhoz, úgyhogy nem hiszem, hogy lecserélném valaha is a gyűrűmet, csak mert olcsó volt és már tudnék drágábbat és esetleg szebbet venni. Mivel eleve jó ízlésem van, az olcsók közül is bizonyosan szépet választottam volna, amit büszkén tudnék viselni életem végéig.
2012. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
66%
úúúúúúúúúúú pontozzatok!
2012. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
85%
A férjem nem hordja amúgy sem, mert nem szereti az ékszert, de én a sajátomat szerintem megtartanám. Ha nagyon ütött kopott lenne akkor talán csináltatnék egy hasonlót. Ha jobban menne biztos vennék új ékszereket meg gyűrűket is, mert szeretem, főleg az aranyat, de nem helyette, csak úgy, sima gyűrűnek, bár most is annyi van, hogy egy ujjmra 5-öt is húzhatnék. A férjemét amit úgysem hord, lehet, hogy beolvasztatnám, biztos az lenne a legkedvesebb darabom a saját karikagyűrűm mellett.
2012. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnám lecserélni.

Az érték sosem érdekelt semminél, olcsóból is lehet tetszetőset venni.

2012. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 24 éve rajt van az ujjamon, és még most sem ócska!
2012. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!