Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen a barátommal külföld...

21 évesen a barátommal külföldre ( Görögország ) szeretnénk menni nyaralni, de anyukám annyira félt, hogy nem enged. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez annyira égő a barátom előtt....Már másfél éve együtt vagyunk, jól megvagyunk, megbízok benne, lassan a pénz is összejön az útra, de mégis van egy nagy probléma...Ti hogy reagálnátok?

2012. jún. 28. 16:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
kössz a tanácsokat utolsó :)
2012. jún. 28. 16:11
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha hajthatatlan, ha nem, menjetek. Az a ciki, hogy hagyod magad elnyomni.
2012. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
komolyan nem értem h manapság miért viselkednek úgy az elvileg felnőtt emberek,mintha fele ennyi idősek lennének?? ennyi idősen saját keresetem volt,és semmiért nem kellett engedélyt kérnem!!!!
2012. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez nevetséges. Közlöd, hogy megyek anya, akkor és akkor jövök, majd telefonálok, puszi! Ne legyél már ennyire életképtelen, 21 éves vagy, nem 13, kérlek. És igen, égő a barátod előtt.
2012. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

semmit


az elején kellett volna megmondani, hogy megyek és ennyi, nem mennék bele a vitába, max egyszer elmondanám hogy az én dolgom, én gyűjtöttem össze a pénzt


kit érdekel hogy megharagszik? max féltékeny hogy van barátod, jól megvagytok, és nyaralni is mentek


úgy is elfelejti, ha meg nem, akkor meg költözz el(ha még otthon laksz)

2012. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig anyucira hallgatsz, 40 éves korodban is ő fog téged ugráltatni. A párkapcsolatot meg nyugodtan elfelejtheted.
2012. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mondd el neki azt is, amit ide leírtál. Szereted őt, jól esik, hogy félt, de te így is úgy is el fogsz menni nyaralni. Mindkettőtöknek jobb lenne, ha normálisan köszönnétek el:)
2012. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
92%

biztos falusiak vagytok. ők félnek ennyire külföldtől meg a repüléstől. legalábbis eddigi tapasztalataim szerint.


engem anyukám már 18 évesen befizetett egy Görög útra, mondván hadd lássak világot. szintén a párommal mentem, nem kellett a fülét rágni különösebben. sőt, voltak olyan osztálytársaim, akik még 18 éves koruk előtt is mehettek Tunéziába, Egyiptomba nyaralni a barátjukkal.


mondd neki, hogy te gyűjtötted a pénzt, erre szánod, szeretnéd magad jól érezni a barátoddal.

gondolom ennyi idősen ő sem otthon ült, hanem ment amerre tudott.

bőven felnőtt ember vagy, ne hagyd, h az anyukád mondja meg, h mit kezdj magaddal és a pénzeddel.

2012. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én 19 évesen mentem Görögbe a párommal, semmi kifogása nem volt anyunak, érezzük jól magunkat! nem értem az ilyen szülőket akik ennyire féltőek. felnőtt vagy, állj a sarkadra ha másképp nem megy!! sok sikert
2012. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!