Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjuk meg? Kikészítenek!...

Hogy oldjuk meg? Kikészítenek! Mit évő legyek?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején hogy tisztán lássátok!Két éve összeköltöztem párommal,albérletben laktunk.Terhes lettem.Egy igőre anyósomékhoz költöztünk de mivel nagyon rosszul éreztem magam kiköltöztünk tanyára.Utánna visszajöttünk anyósomékhoz mivel itt va minden orvos és így könnyebb volt a baba születésekor.Mióta megszületett a kicsi mindenbe beleszólnak.Havi 30 ezret adunk a konyhára meg rezsi egy részébe.Nem tudunk többet mert csak párom dolgozik én meg gyesen vagyok és ugye a babának is sok minden kell.Mostanában még rosszabb a helyzet.Mindenért én vagyok a rossz.Ha nem adunk több pénzt az a baj,ha sok lett a számla az a baj.Ha szólok a gyerekkel kapcsolatban valamiért az a baj.Egész nap csak etetik szegény gyereket pedig én szóltam már hogy nem kellene.Azt hozzá kell tennem hogy após alkoholista és mostanában megint sokat iszik minden nap részeg.Anyósomnak szapul minket anyósom meg nekem mondja a magáét.De szó szerint minden baja van.Elköltözni sajnos még nem tudunk.Amit ki tudunk spórolni pénzt havonta azt most a kreszre fordítjuk mert most indultam el a tanfolyamon.Ugye ezzel is egyel több ok hogy kötözködjenek.Pedig nem ők fizetik de akkor is felhánytorgatják.Szóval nem tudnánk egy keresetből fizetni az albérletet is meg fenntartani magunkat.Már kikészülök idegileg mert már félek kimenni a szobából is mert félek hogy megint mit szólnak be.Párommal is nagyon jó volt a kapcsolatunk de miattuk ez is veszélybe került már.Segítsetek nekem mit tegyek???

2012. jún. 15. 19:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez már elk...tátok, szó szerint, a gyereket visszatömködni nem lehet, de a legtöbb, amit tehetsz, hogy befogod a szádat, megköszönöd anyósék segítségét, és nyalod a popójukat. Csináltatok egy gyereket a nyakukba, és még panaszkodsz, hogy nem bírod, hogy ha cseszegetnek, hogy nincs elég pénz? Meg hogy nem segít? De magatokat eltartani meg nem bírnátok?? Minden okuk megvan hőbörögni!!! Te meg sürgősen hagyd abba azt a KRESZ-tanfolyamot, hogy a fenébe gondoltátok, hogy megélni sincs pénz, de jogosítványt azt szerezni kéne?? Keres egy bölcsödét, rakd be a gyereket, és irány vissza dolgozni! Igaza volt az egyik válaszolónak, hogy a sztoritok max. tanmesének jó. Tegyetek magatokért, és ne mástól várjátok a megoldást! Elvégre ha már családot alapítottatok, mindegy miért, meg hogyan, vállaltátok, akkor legyetek annyira felnőttek, hogy a nélkülözések árán is (ha gyest kapsz, akkor nem sok munkát végezhettél a szülés előtt)! Köszönd meg, hogy gyakorlatilag kihúztak a szarból, aztán menjetek vissza a tanyára. A beszólások, meg a piszkálódások az ára, hogy megtartottad a gyereket a nagy büdös semmire. Semmi sincs ingyen.
2012. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!