Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ezzel kapcsolatban...

Nektek ezzel kapcsolatban milyen élményeitek voltak/vannak?

Figyelt kérdés

Össze szeretnénk költözni a barátommal és arra lennék kíváncsi,hogy aki ezen már túl van,annak milyen tapasztalatai vannak?

Gondolok itt olyasmire,hogy mikor összeköltöztetek,akkor mi volt a negatív illetve a pozitív oldala?

Minden élményt szívesen olvasok.

Majd légyszi írjátok meg a nemeteket és ,hogy hány évesen költöztetek össze meg hasonlókat.

Köszönöm!


2012. máj. 31. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 voltam, a férjem 28, mikor összeköltöztünk.

Ami a legjobban zavar(t), hogy a wc ülőkét nem hajtja vissza. Őt meg, hogy nem csukom be rendesen a szekrényajtót :) A többi csak pozitív:együtt alszunk, együtt kelünk, közös otthon, közös reggeli, vacsi. 7éve vagyunk együtt.

29/n

2012. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Végre hangosan szeretkezhettünk!:)

Hátrány: nem volt.

Akkor 19 éves voltam.

2012. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
19évesen költöztem össze a párommal.Negativ élmény...rájöttem hogy semmit nem tudok megcsinálni,se főzni se mosni semmit nem tudtam,nem gondoltam hogy ilyen hamar elköltözöm otthonról.Illetve iszonyúan hiányoztak a szüleim ezért sokáig sirtam.Hiányzotak szobám és a szokásaink.
2012. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én 25 ő 27 volt mikor összeköltöztünk én nem éreztem nagy változás mint a ketten toleránsak vagyunk, max hogy nem tudok igazán egyedül lenni....

Előtte is aludtunk együtt...

2012. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hátrány csak az volt,hogy én rendetlen vagyok,kupis (nem koszos),nem zavar a bevetetlen ágy,se az hogy az elmosott edény a száritón áll 2 napig.

Ő kicsit rendmániás,kb első fél évben pakolt utánam,azóta én tanultam kis rendet,ő lejjebb adta az eféle igényeit.:)

Illetve én fűszerszegényen szeretem az ételt,ő sok fűszerrel,kellett idő mig összeszoktunk ezen a téren is.

Minden más pozitivum volt.

25 és 30(ő) évesen költöztünk

2012. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket.

Még írhattok...kíváncsi vagyok minél több ember véleményére.:)

2012. máj. 31. 14:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Három hónap után költöztünk össze, párom (F) 27 volt, én 22.

Csak jó élményem voltak szerencsére. Vele minden pillanat csodálatos, tényleg, és hál istennek a családjával is jól kijövök. Mindenki laza, vicces, szórakozott, elég őrült társaság vagyunk.

Annyi talán a hátrány, hogy egymás negatív tulajdonságait elnézzük (rendetlenség, kiteregetett ruhát évezredek múlva szedjük le, ilyesmik), és ezáltal fel is erősítjük, de anyósom időnként visszarángat minket a földre :)

24/N

2012. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*élményeim
2012. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem költöztem még össze senkivel, de egyik barátnőm pont a hetekben tette meg, és pont erről beszélgettünk a hétvégén.


Amiket ő mondott:

- Minden olyat megad a pasinak, amit normális körülmények között nem kötelessége. (mosogatás, takarítás, vasalás) Ugye, amíg a pasi nem tesz bele kapcsolatba semmit, addig ő ugrál körülötte.

- Mindig csak ő végzi a házi munkát, mert az ő lakásában élnek. A pasi nem hajlandó semmit csinálni. Barátnőm 7-re ér haza, a pasi már fél 4-kor otthon van, aztán leül a gép elé, és szarik a világra.

- Sokat veszekednek a pénzbeosztás miatt (már most...)

- Járnak a gyerek szülei a nyakukra. (minden rendben van kisfiam?)


Előny:

- Jaj, de jó együtt lenni mindig. (vagy mégsem?)


Ő 24 éves, a párja 30.

Igazából nem tudom, hogy mi értelme volt, ha ennyire nem jönnek ki egymással. Nem igazán illenek egymáshoz amúgy sem, mégis nyúzzák már egymást 4 éve. És az összeköltözés sem segített a kapcsolaton semmit.


Talán ki kell fogni.

2012. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hasonló tapasztalataim vannak, mint az előzőnek.

23 én, F 27 volt mikor összeköltöztünk, nagy szerelem, pár hónap után.

Mindenben nekem kellett alkalmazkodnom, mert ő a szülői házból jött, azt akartam hogy minden tökéletes legyen és jól érezze magát. Elkezdett zsarnokoskodni lelkileg nagyon durván. Megvolt a reggeli rutinja, azt felbolygatni nem lehetett. Házimunkát ha ő csinált, sokszor a szememre vetette, ha ő csinálta meg (én dolgoztam/tanultam, ő csak dolgozott, de nem is heti 40 órát...), az ő cuccai az övék voltak, az enyémek meg inkább közösek (pedig én mindent közösnek gondoltam eleinte, lett is ebből veszekedés).

Szét is mentünk, nem bírtuk.

Pár hónapja van egy csodálatos férfi az életemben aki már tett rá utalást hogy összeköltözne velem, de ez az előző "élmény" óvatossá tett. Meg kell az embernek tényleg válogatnia kivel bútoroz össze, és nem árt ha van "menekülési útvonal" csak a biztonság kedvéért.

2012. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!