Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsokára lesz anyukám 47....

Nemsokára lesz anyukám 47. szülinapja és nem tudom hogy mit vegyek neki. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés

mindig azt mondja nem kell semmi.vettem már ilyen apróságokat,meg a konyhába egy két dolgot,de nem tudom mit vegyek.

irjatok mert holnap szeretnék vásárolni neki!

Nem szeretnék nagyon drágát sem,meg azért túl olcsót sem.

HELP!!köszi


2009. jún. 28. 18:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen:)


Nekem szerencsém van anyukámmal,mert bár már közel 60, sminkcuccokkal, ékszerekkel (bizsut visel csak), szép ruhával, táskával mindig meg lehet lepni.


Közben eszembe jutott még egy: csinálhatsz neki egy olyan CD-t, amire rámásolod neki a kedvenc számait, vagy olyan együttesek zenéit, amit szeret. De egyszerűen vehetsz is neki CD-t, ha szokott zenét hallgatni. Esetleg egy videó vagy DVD film.

2009. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Finom fürdőolaj, olyan drágább tusfürdő vagy krém, amit magának nem venne meg. (Nem méregdrága, csak egy kicsit különlegesebb, mint a megszokott.)
2009. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

igen néha szokott zenét hallgatni,de ékszert nem hord...

meg telefonjára is tettem számokat.kreativ boltba lehet holnap benézek:D

2009. jún. 28. 18:25
 14/23 A kérdező kommentje:

hu az utobbi ötlet is jóóó

na látom van mindenkinek ötlete csak nekem nem volt...

2009. jún. 28. 18:26
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, ha tudtam segíteni. Közben én is elkezdtem gondolkodni anyu névnapi ajándékán, bár addig még van 2 hónapom:)
2009. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

majd kitalálsz valamit bizti,hát anyunak is még egy hónap van a szülinapjáig,21én de én mindig ilyenkor veszem meg:)igaz a július nekem mozgalmas is lesz.

azért köszike:D:D aranyos vagy!!!:)

2009. jún. 28. 18:29
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az a baj, hogyha előbb megveszem, akkor nem bírom ki, hogy ne adjam neki oda:) Bár ő is így van ezzel...:))))
2009. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Süss neki tortát is!
2009. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

hát én nem adom oda nagy nehezen kibirom van h. már odaadnám de mégsem

köszike ari vagy:)

2009. jún. 28. 18:35
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a hasonló korú anyukámnak ezt a könyvet vettem: [link]

Tetszett neki, mert felidézte a gyerekkorát, a játékokat, amikkel akkoriban játszott, az iskolát, stb. Egyébként a többi ötlet is jó, amiket eddig írtak.

2009. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!