Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsokára lesz anyukám 47....

Nemsokára lesz anyukám 47. szülinapja és nem tudom hogy mit vegyek neki. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés

mindig azt mondja nem kell semmi.vettem már ilyen apróságokat,meg a konyhába egy két dolgot,de nem tudom mit vegyek.

irjatok mert holnap szeretnék vásárolni neki!

Nem szeretnék nagyon drágát sem,meg azért túl olcsót sem.

HELP!!köszi


2009. jún. 28. 18:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám 48 éves és ő pl nagyon örül a C&A-s vagy valamelyik drogériás vásárlási utalványnak. Vagy esetleg kedvenc sorozatról vagy filmről dvd.(Mamma Mia, SZületett feleségek, SZívek szállodája):)
2009. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

hát neki igazából kedvenc sorozata nincs meg kicsit húzós lenne megvenni.a feleségeket meg a mamma miat én is szeretem.

még várok válaszokat:)

2009. jún. 28. 18:10
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi hárman fizettük be őket évfordulójuk alkalmából a Lancelotba (bocs, tudom ez nem a reklám helye, de mégiscsak szép ajándék volt). Ha többen vagytok akik össze tudják dobni a pénzt, egy családi vacsora egy étteremben szerintem tök jó.
2009. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

hát igazából anyuék nincsenek magyarán olyan jó viszonyban szóval...

mit vegyek neki nem tom

2009. jún. 28. 18:14
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Írjál valamit anyukádról, hogy mi szeret csinálni, szeret-e főzni, TV-t nézni, milyen könyveket olvas, milyen az öltözködési stílusa. Így nagyon nehéz, hogy semmit nem tudunk róla és ha valaki ad egy ötletet, csak az a válasz, hogy ez sem jó...

Apukáddal, tesóval nem tudtok összefogni és valamit közösen adni?

2009. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

hát romantiksu könyveket szeret olvasni,de már csomót vettem,meg ha megláttunk egyet megvettük,főzni is nagyon szeret,van is szakácskönyve,de olvasni nagyon szeret

meg néha varr is pl

2009. jún. 28. 18:18
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, mége gy kérdés: Milyen összegre gondoltál kb. csak hogy ne írjunk, túl olcsó meg túl drága ötleteket.


Legutóbb anyunak naptárt csináltam, olyan családi fotókból amit szeret. 2-3 ezerért meg is lehet rendelni, de egy jó programmal neten is meg lehet csinálni, bár ez inkább karácsonyra jó, mert már fél év eltelt.

Egy jó családi fotóból csináltathatsz neki bögrét vagy egérpadot (annak anya nagyon örült, sokat használja), plázákban szintén 2-3 ezerért lehet ilyeneket rendelni, 3-4 nap alatt megvan.

Kreatív boltban vehetsz gyöngyöket, csinálhastz neki ékszert is, ha hord, de persze készen is vehetsz neki szép bizsukat, ha szereti.

2009. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vehetsz neki szakácskönyvet is esetleg.
2009. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

hát a bögrés ötlet nem rossz meg a szakácskönyv sem habár az utobbi az már van bőven,meg mindig kap.

a naptár is jó ötlet majd akkor lehet karácsonyra csinálom meg:)nagyon köszi a válaszokat!

2009. jún. 28. 18:21
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

4000ert vehetsz neki egy varros-szettet egy nagyon csini csajos dobozban.Biztos orulne neki, en akinek eddig vettem es szerettek varrni azoknak nagyon tuti es bevalt ajandek volt! :)

Varrosboltban vagy kreativ hobbyban nezd meg!

2009. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!