Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerelmesek! Veletek is...

Akik szerelmesek! Veletek is ez történik? Ti is így élitek meg a külön töltött időt?

Figyelt kérdés

Párommal sokat vagyunk együtt, együtt is lakunk. Nagyon szeretjük egymást. De amikor pár napra elutazik és én egyedül maradok a lakásba, elég rosszul érzem magam.

Ha tudom hogy elfog menni pár nap múlva 2-3 napra, már akkor is sírás kerülget ha eszembe jut hogy nem leszünk együtt.

Aztán amikor elmegy elfog a sírógörcs, mindenről ő jut az eszembe, nagyon rosszul érzem magam. Pár órám szinte csak sírással telik, aztán próbálom lekötni magam valamivel, iszonyú nehezen de sikerül, és onnantól már nem olyan szörnyű. Komolyan olyan érzés mikor különválunk,mintha kitépnék a szívemet.

kb. már másfél éve így érzek mindig amikor különválunk...

Ti hogy élitek meg az ilyen helyzeteket? és szerintetek mit tehetnék hogy ne érezzem magamat ennyire rosszul?



2012. máj. 18. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy szereted, de -már bocs- ez hiszti. Túlpörgeted agyban ezt az egészet, nem áll meg a világ ha pár napot nem vele vagy könyörgöm. Előtte is volt életed, kösd le szépen magad.
2012. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát ja könnyű mondani hogy kössem le magam, iszonyú nehéz, pedig igazából nekem is szükségem van erre a kis különlétre, csak az elején olyan nehéz.én a hiszti szó alatt mást értek, de mindegy. inkább adjatok tanácsokat hogy hogy tudnám magam könnyebben lekötni, és hogy ti hogy élitek meg..

amúgy 20 éves vagyok, és fogalmam sincs hogy mitől lehet ilyen "hisztim", mert az elején nem volt ilyen durva...

2012. máj. 18. 21:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Majd felnőlsz.de komolyan.én is szeretem a párom és ha távol vagyunk egy hétig akkor hiányzik na de nem hisztizek. mit tehetsz? Elfoglalod magad, addig barátnőzöl, meglátogatod szüleidet, nagytakarítást csinálsz...stb.
2012. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18 vagyok, barátom 26. Nem élünk még együtt, de nagyon sokat vagyunk együtt és legtöbbször együtt is alszunk. Amikor viszont külön vagyunk vagy az iskola miatt, vagy a munkája miatt, sosem éreztem még ilyet, mint te. Néha eszembejut, hogy jobb lenne most vele, de tudom, hogy vannak külön dolgaink, és ha nélküle vagyok nem állhat meg a világ. Ha csak úgy itthon vagyok egyedül és épp semmi dolgom, akkor sem gondolkodok ilyeneken, hogy "jajj miért nem lehetek vele, mindjárt meghalok". Inkább kihasználom ezt az időt. Netezek, olvasgatok, főzök, sütök, szépítkezek, stb. Nekem jól is esik néha a külön töltött idő, sőt, ha nem lenne, akkor valószínűleg rendkívül gyorsan szakítás lenne a vége, mert ráunnék és úgy érezném, megfulladok a kapcsolatban.
2012. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez durva. Nem sokáig tűrném ezt a fajta ragaszkodást.
2012. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sajnos teljesen tőle függesz, és ez nem vonzó, és nem is vezet jóra.

Kell, hogy nélküle is tudd élvezni az életet. Erre nem tudok tanácsot adni, agyban jöjj rá,hogy jól elvagy a barátaiddal is, szüleiddel, tanulnivalóddal...

2012. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Zsizsik666 ***** válasza:
Semmi bajod, csak meg kell tanulnod egyedül lenni. Sok embernek nehéz ez, kezdetben. Keress egy hobbit, ültess növényeket, vagy olvass egy témában, művelődj, stb. Meditálj. Gyorsan elmegy az idő.
2012. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne ess túlzásokba. Én nem lakok együtt a párommal, a munkám miatt várnunk kell januárig, sajnos. Hetente utazok - már amikor tudok - mert gyakran van olyan, hogy a pihis napokon is be kell mennem, és akkor két hétig nem lehetek vele. Olyankor én is feszültebb vagyok, de a jó oldalát nézem: következő héten egy napnál többet tudok vele lenni. Ennyi.


24/N

2012. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi két évet éltünk mindennapos kapcsolatba, 3 ÉVE élünk távkapcsolatban. Az tényleg nehéz, ha 3-4 hetente látod 2-3 napra, de meglehet azt is szokni...illetve el lehet tudni fogadni. Éppen ma ment el a párom és 2 hét múlva látom ismét...rossz érzés volt, de nem csaptam ki hisztit...


Az első távkapcsolatos év volt ilyen mint amit leírtál, de akkor is csak érzés szintjén, ha helyzet más volt...


Én nem tudom megérteni ezt a fajta ragaszkodást, mert egy felnőtt, érzelmileg kiegyensúlyozott ember egy ennyitől nem szabad ennyire szétessen. Ha elmegy két napra foglald le magad valamivel, tanulj, dolgozz, főzz, moss mittudomén...


22-L

2012. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!