Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mivel készültetek (ajándék,...

Ti mivel készültetek (ajándék, utazás. ) párotoknak évfordulótokra?

Figyelt kérdés
Bármilyen ötlet érdekelne, vagy amit már kaptatok, ,vagy amivel ti készültetek. Párom (28/F ) olyan tipusú hogy mindenre vagy azt mondja hogy ő ezt nem érdemli meg és hogy "ne merjem" neki megvenni, vagy azt mondja hogy nincs rá szüksége. Szóval nagyon nehéz eltalálni hogy mit is szeretne. Idáig már kimerítettem a gravírozásos tárgyakat, ékszert, elektromos borotvát, bőr pénztárcát. Szóval ezeken kívül valami ötletnek nagyon nagyon örülnék.
2012. máj. 9. 13:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1. évfordulónkon csak sétáltunk egyet az első randi színhelyén és söröztünk.

2. évfordulónkon színházba mentünk, majd otthon pizzát rendeltünk, megnéztünk egy jó filmet és boroztunk. Nekünk ennyi bőven elég, ajándékokat nem szeretünk venni egymásnak. Inkább finom ételekkel lepjük meg egymást, vagy kézzel készített kis romantikus meglepetésekkel.

Például párom legutóbbi születésnapjára "bónuszkártyákat" csináltam, annyit, ahány éves lett, plusz egy jokert. Ezeket adott szabályok szerint használhatja fel, pl:

- ha valami "rosszat" csinált, és akkor én nem perelhetek vele

- az ágyban is kérhet mindenfajta kényeztetést :)

- ha két film közül nem tudunk választani, akkor ő választhat

stb.

A kártyák egyik oldalát szépen megszámoztam, kidíszítettem, a másik felére pedig páratlan lapokra egy szép, közös emlékeket felidéző idézet ment, a páros lapokra pedig én írtam ezekhez fűződő gondolatokat. A kártyacsomagot meg egy saját díszítésű fadobozban adtam át, amin rajta van az első randink dátuma is.

Remélem segítettem :)

2012. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ez nagyon tuti :) tetszenek az ilyen saját készítésű dolgok, mert abban látszik hogy törödtél vele, és nem csak " úgy vettél valamit mert kell" de azért figyelnem kell arra is hogy párom már 28 :/ és hát lehet hogy pont nem ilyen lesz de alapnak nem rossz ez sem :)))
2012. máj. 9. 14:47
 13/17 anonim ***** válasza:
Az enyém is 28 volt, amikor kapta :D :D
2012. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ilyet én is csináltam, mint az utolsó. Én raktam rá vonalkódot, ráírtam valami olyan szöveget, hogy egy kupon csak egyszer váltható be, más kedvezménnyel nem vonható össze. A kupon kibocsátója az XY Bt., és csak is kizárólag itt váltható be. Örült neki, meg viccesnek is találta. Plusz kapott egy milka i love you bonbont.
2012. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Én minden évben ilyet adok a páromnak. Tavaly elővettük mindet és elolvasgattuk. Vicces volt! :) Én spéci levélpapírt szoktam hozzá venni, A/4-eset, nagyon szépek, de drága tud lenni. Volt, hogy néhány alkalommal csináltam neki olyat, hogy kisebb papírt körbeégettem és írtam rá egy szép idézetet, utána feltekertem és megkötöttem. A párom már elmúlt 30 és kincsként őrizget minden levélkét. :) Külön dobozuk van. :D
2012. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tavaly vacsival leptem meg, bejárattól az étkezőig kiraktam illatmécsesekkel. Igazán jó este kerekedett ki belőle. :)

Idén évfordulónkon görögországba utazunk.

2012. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm az ötleteket!
2012. máj. 11. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!