Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mivel készültetek (ajándék,...

Ti mivel készültetek (ajándék, utazás. ) párotoknak évfordulótokra?

Figyelt kérdés
Bármilyen ötlet érdekelne, vagy amit már kaptatok, ,vagy amivel ti készültetek. Párom (28/F ) olyan tipusú hogy mindenre vagy azt mondja hogy ő ezt nem érdemli meg és hogy "ne merjem" neki megvenni, vagy azt mondja hogy nincs rá szüksége. Szóval nagyon nehéz eltalálni hogy mit is szeretne. Idáig már kimerítettem a gravírozásos tárgyakat, ékszert, elektromos borotvát, bőr pénztárcát. Szóval ezeken kívül valami ötletnek nagyon nagyon örülnék.
2012. máj. 9. 13:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Fotókönyv az elmúlt évek legjobb képeiből. A cewe.hu oldalon csináltattunk már többször, te állíthatod össze, kommenteket fűzhetsz minden képhez, szuper ajándék szerintem.

De egy saját sütésű torta vagy vacsi is, bár az kommerszebb, ráadásul sok nő (én is) egyébként is sokat süt-főz tehát nem különleges ajándék :)

Nem tudom mennyit szánsz rá, de lehet kb. 30 ezerért éjszakai városnéző repülést vagy hőlégballonos utat is adni.

2012. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egy közös vacsi, közös élmény, színház, mozi, kocsmázás, emlékek, ilyesmi.

Egyszer fotalbumot is csináltam az addigi képeinkből.

A negyedik évfordulónkra és PPS-t csinált a legszebb eddigi pillanatainkkal. Nagyon szép lett. Ennél többre, ajándékra nem vágyom és ő sem. A közös dolgok kötnek össze:)


Most lesz hamarosan az 5. évfordulónk, ha minden jól megy akkor már együtt fogunk lakni. Szerintem vacsival készülök, valami különlegessel:) Utána meg.......:)

2012. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én adnék neki egy közös képet bekeretezve. De olyat, amin szerinte ő is jól néz ki, különben nem fogja szeretni. 24/N
2012. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

én valentinnapra a barátnömnek adtam egy macskát (a testvére nálam van) meg egy sima rozsacsokrot 150szálasat

névnapjára vettem neki egy vuitton táskát

ballagására kapott virágot meg parfümöt :)

18/F

2012. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

sétarepülő (30ból megvan)

pesti vidámpark (5ezer/fő)

2012. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát nem biztos hogy forrná 30-ért séta repülöre :D de azért ez hogy valami közös programot szervezzek nem hülyeség. Viszont csak annyi a probléma hogy nem soká megszülik a pici fiunk és hát így picit nehezebb mert ő ugye pár hetes lesz hóvégére :)
2012. máj. 9. 13:56
 7/17 A kérdező kommentje:
*megszületik :) bocsi
2012. máj. 9. 14:11
 8/17 anonim ***** válasza:
A fotókönyv szerintem jó. Nem olyan sablonos, mint a sima album vagy a vacsora, mégis különlegesebb.
2012. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én egy szép papírra írnék neki egy levelet, amiben leírnám az elmúlt x év legszebb pillanatait, legnagyobb élményeit, a babavárást, stb. Mellékelném hozzá a kedvenc csokiját vagy italát.
2012. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó nagyon tetszik, mert voltak olyan dolgok amiket nem lehet elfelejteni, és hát vicces is de azért mégis nagyon szép emlékek. Sajnos fényképeink nem sok közös van. De ezt fel lehetne még annyival dobni hogy ilyen különleges papírra égetett oldalú vagy ilyen sárgás megkopott jellegűre írni, és ezt bekereteztetni és ezt ki is akaszthatnánk a falra. De ez nem olyan lányos egy kicsit? Nekem nagyon tetszik, és tényleg az elmúlt évet jelképezné.
2012. máj. 9. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!