Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen vicces történeteid...

Milyen vicces történeteid vannak a családodról?

Figyelt kérdés
Mindent ami csak eszedbe jut csak annyit kérnék,hogy lehetőleg olyan történetek legyenek amikhez nem kell ismernünk az illetőt, tehát mások számára is vicces legyen, ne csak az,hogy családon belül értjük:)

2012. ápr. 28. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Siklósi kirándulás, a siklósi várban. Anyukám már előre mondta, hogy milyen jó hely, mert egyszer aludt ott, a várban kiépített szállóban.


Amikor odaértünk ahhoz a részhez, kérdezte az idegenvezetőt, hogy lehet-e még most ott aludni, merthogy ő már aludt ott régebben. Az idegenvezető zavartan nézett, nem tudott semmi ilyesmiről. Végül apukám megszánta:

"-Na de anyukám, hogy emlékezhetne erre, fiatal még. Az még a török időkben volt, hogy te itt aludtál."


Azóta szállóige nálunk a "török időkben".

2012. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
nem tudom kinek vicces kinek nem, de egyszer velem volt olyan,hogy fát hoztak télre,de csak a kapunk elé pakolták le a rönköket, párommal elkezdtük behordani de miután többször elakadt meg leejtette a dolgokat megjegyeztem hogy még fát se tud hordani? nézzen meg engem nő létemre 3-masával viszem a fákat meg a nagy ágakat...persze ezt mind poénosan, és mikor az utolsó fordulóban voltunk én egy nagy faágat sok mellékággal vittem ő meg rönköt előttem és láttam hogy lehajol én meg odaszóltam , hogy na mi van nem bírod hogy hajolgatsz, miért hajolsz le majd jót kuncogtam rajta... abban a pillanatban pattantam vissza és ültem seggre a ruhaszárító kötelektől amik alacsonyabban voltak mint a faág szára....
2012. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Második, ezt jól megszívtad...

Nálunk minden ünnepen összejön a család, és eszünk, beszélgetünk.

Egy alkalommal az unokatesómnak eszébe jutott egy vicc (ezt később tudtuk meg) és halkan kuncogni kezdett. Mamám látta ezt, és rá is rájött a röhögés. Lassan mindenkin eluralkodott a nevetés, és kacagtunk hangosan, tiszta szívből, még a könnyeink is kijöttek. Ez tartott pár percig, aztán csend lett, néztünk egymásra. Egy halk mondat : -akkor most min is röhögtünk? Na, ennyi kellett, és kitört újra a nevetés. Mai napig nem tudjuk, mi volt a vicc, de megérte.

2012. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
2. vagyok, megszívtam igen :D de hangsúlyozom az egész poénkodás volt! nem lehordtam, folyamatosan hecceltük egymást és mókáztunk! :D
2012. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó!ez marha jó,én is nevetek rajta:-D
2012. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
99%

Apámmal a belvárosban sétáltunk,majd megálltunk egy kirakat előtt.Én rövid időn belül elindulta,de apám elbambult,és tovább maradt a kirakatnál.Pár méterrel arrébb megfordultam,és a következő jelenetet hallottam,láttam.

Apám még mindig bambulva a gondolataival,nem vette észre,hogy én elmentem,de odaállt egy nő.Apám magyarázott valamit,majd elindult.

-Andikám,elég volt a bámulásból,gyerünk menjünk tovább.Szépen megfogta a nő kezét,és elkezdte húzni maga után.

A nő egy szót sem szólt meglepetésében,én meg azért nem mert elkezdtem nevetni.Apám meg hátra sem fordult,csak noszogatta a nőt,hogy ne kéresse magát,induljon már,mert elkésünk..:)Később nem győzött bocsánatot kérni a nőtől.Persze a végén amikor mondtam,hogy tényleg létezem,és a lánya vagyok,már ő is nevetett.

2012. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
99%

Egyszer papámmal lekéstük a buszt és a busz megállóban volt taxi telefonszám, de elég kopott volt, de a lényeg,hogy taxit akartunk hívni és papám mondta,hogy ott egy taxi én meg oda sem néztem mondtam,hogy várjon mindjárt kiolvasom a telefonszámot a megállóban aztán felnézek látom,hogy beül egy rendőrautóba...

Képzelhetitek,hogy meglepődtek a rendőrök, és papám már elő is vette a pénzt és beült és nyújtotta az 5 ezrest majd mikor a sofőr hátranézett leesett neki,hogy ez nem taxi...

Aztán jót nevettek a rendőrök is:) nem tudom,hogy lehetett egy rendőrautót taxinak nézni, papám azt mondta,hogy a szirénára valamiért azt hitte,hogy az a taxi.

Bár elég öreg volt már akkor is papám, valami agyi beütése volt már akkor is,de közel sem volt bolond:D

2012. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
nyaralni mentünk autóval, és az egyik városban (kb 800 kilométerre itthontól megálltunk éjszakára egy szállodában. De még nem volt nagyon késő, délután volt, így elmentünk sétálni (regisztrálás után). De anyu valami rosszat ehetett, sétálás közben rájött a hasmenés, de már minden zárva volt, a várost se ismerjük, elindultunk visszafelé a szállodába, anyu apuval szaladt előre, én meg a másik családdal mentünk szép nyugodtan. Már lefeküdtünk aludni (egy szobába mi 4-en, a család), akkor röhögve mesélték el, hogy nem bírta ki anyu, és a wc előtt a folyosón "becsúszott", de nem látta senki. több óráig röhögtünk rajta, és azóta is elmegetjük, a "bef.sós nyaralást" :)
2012. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Nagybátyám folyton viccelődik az anyukájával (is), a nagymamámmal. Lent voltunk Balatonon a nyaralónkban, és valaki kint hagyott egy nagy párizsi darabot a teraszon, és már kezdett olyan sötét rózsaszín lenni. És nagybátyám mondta mamámnak, hogy nézd milyen szép követ találtunk, fogd meg. Ő meg megfogta, és ugye hát nem kő állaga volt. Ez ott akkor nagyon vicces volt.
2012. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Hogy lehet egy ilyen kérdésre nem hasznos választ adni? ennyi degeneráltat, akinek jó hecc a pontozgatás.
2012. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!