Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! 18 éves lányotokat...

Szülők! 18 éves lányotokat elengednétek 18:00-kor randizni egy plázába?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 20:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
persze, ha van annyi esze, hogy első randin nem megy a pasi lakására meg olyan helyre, ahol kettesben vannak (feltéve, hogy most először látja a pasit), és ha este tízig nem ér haza, küld legalább egy sms-t, hogy hol van
2012. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
68%

Hmmm... én már egy éve addig vagyok kint, ameddig akarok (feltéve ha van velem valaki, ill. apu tudja hol vagyok, kivel, mikorra megyek és nem késhetek). Nehogymár egy 18 éves lány ne mehessen el otthonról este 6-kor.

17/l

2012. ápr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
50%
Nyugtass meg, hogy csak egy provokatív kamukérdést olvashattunk!
2012. ápr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
80%

Ne izélgessétek már "szegény" kérdezőt. Nekem is ilyen anyám volt (van). 25 éves koromban megszakítottam vele minden kapcsolatot, mert azt képzelte, hogy úgy dirigálhat, mint egy háromévesnek. A testvérem több mint 10 éve szorongásgátlókon él, pánikbeteg és emiatt munkaképtelen. Ezt érik el az ilyen "szülők". De majd a kérdező is megtapasztalja mindezt hamarosan. Kár, hogy akkor sem fog eljutni a tudatáig, hogy mit csinált. Az ilyen emberek ugyanis mindig a legjobb szülőnek tartják magukat, és mélységesen felháborodnak, ha valaki ezt kétségbe vonja. Hogy hányan mennek tönkre az ő "tökéletességébe" (pl. a gyerekének a leendő családja), az már nem érdekli ezeket a nagyszerű embereket.


31/n

2012. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszoló válasza azt hiszem vitathatatlan és felesleges tovább fejtegetni a kérdést! Mindent leírt!!!
2012. ápr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Te vagy az az anyuka aki orvoshoz is elkíséri a lányát? :)
2012. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
El hát.18 évesen??Felnőtt ember.
2012. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Úristen kérdező! Ha ezt beszabályozod a lányodnál, akkor minden mást is? Elég pocsék élete lehet. 18 évesen én oda menetem ahova akartam, csak annyit kellett mondanom kb mikor érek haza. Ennyi szabadság kell neki, hisz felnőtt. Elhiszem, hogy félted, ne tartsd már rövid pórázon, mint egy 14 éves tinilányt. Ha korlátozod a kapcsolataidban, ne csodálkozz, ha pár év múlva megutál.
2012. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
55%
18 évesen korilag felnőtt ember, nem gátolhatod meg abban, hogy kitegye a lábát a lakásból, a maximum, amit elvárhatsz, hogy szóljon, ha este nem megy haza.
2012. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én a lányomat 14 évesen is elengedtem moziba, megbízom benne, én neveltem, csak a testi épségét féltem. Éppen ezért érte mentem este autóval, de ezt is ő kérte tőlem. 18 évesen nevetséges a kérdés is, ha reggel jön haza egy fiútól, egy szülő akkor se szólhat semmit.
2012. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!