Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! 18 éves lányotokat...

Szülők! 18 éves lányotokat elengednétek 18:00-kor randizni egy plázába?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 20:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%
igen elengedném, ha lenne jogosítványa akkor még kocsit is oda adnám, hogy ne kelljen buszoznia
2012. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
86%

Sajnálom a lányod :/

Élettelenségre neveled?

2012. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus.. Persze, hogy elengedném. Engem úgy neveltek fel a szüleim, hogy teljesen megbízhatnak bennem és én is bennük. Ha el akartam menni otthonról, akkor kijelentettem, hogy elmennék ma este barátnőkkel moziba, vagy elmegyek, találkozok egy sráccal, vagy valami.. Kérdezték, hogy kb. mikor leszek otthon és ennyi. A kocsit bármikor ideadták, de olyan is volt, hogy ők mondták, hogy inkább menjek kocsival, akkor nem kell sétálnom egyedül a sötétben.

A lányod 18 éves már majdhogynem felnőtt nő.. képzelem szerencsétlenből milyen ember lett. Remélem nem vesztette el teljesen önmagát és ha elmegy tovább tanulni, akkor összekapja magát és életrevaló ember lesz.

2012. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
66%

Naná,hogy elengedném.Pláne, hogy én 16 évesen 200km-re elszöktem a szerelmemhez,mert mindentől eltiltottak.

XD

2012. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
85%
Én bezárnám a szobájába és kényszerzubbonyt öltenék rá, mert találkozni akar egy idegennel délután 6-kor.
2012. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Naná, mert nagykorú, nem tilthatom meg, ha menni akar - max. nem engedem be, ha későn jön (jó, ekkora köcsög nem lennék).

Azért annak örülnék, ha közölné, kivel, meg hová megy, nem számonkérésből, csak aggódás. Ha valami baj van, tudjam, hol keressem.


Barátnőm 23, de mindig megkért, h ha pasival találkozott, menjek vele (persze nem 3-ban, csak üljek be valahová, ahol összefutunk a randi végén), meg elmondta, hová megy, és kb. mikorra ér a megbeszélt találka helyre. Ő is nyugodtabban ment el, hisz tudta, h nincs tökegyedül.

Én is hasonlóképp teszek buliban is, pl.

2012. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
18 éves,Nem kell neki a te engedélyed, de senkié , de neveltetésből fakadóan gondolom elmondja hogy mikor hol van ,kivel találkozik csupán hogy ne aggódjatok érte.
2012. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
77%
Újra olvasta mvagy háromszor a kérdést, hogy ugyan mit néztem félre. De semmit.:(
2012. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
81%

Ne lepődj meg, ha megutál a gyereked, mert te utáltatod meg saját magad! A tiltás hazugságra nevel! Ez nagy igazság!!

18 évesen más gyerek, rád csapná az ajtót, egy hétig nem menne haza, hogy észrevedd FELNŐTT!

2012. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

persze, engem is elengedett anyum a közeli plázába randizni. megmondta, h mikorra menjek haza, ha betartottam, akkor máskor is mehettem.

nem voltam osztályelső, de nem hanyagoltam el a kötelességeimet a fiúk miatt.

2012. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!