Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én látom rossz szemszögből a...

Én látom rossz szemszögből a dolgokat és túl sok az elvárásom vele szemben?

Figyelt kérdés
Párom 30 én 23. Van egy 1.5 éves fiúnk. Gyesen vagyok, ő dolgozik. Igen ám, csak nem hivatalosan. Rengeteg tartozása van régről bankok felé, hitele is van egy házban, de nem fizeti, mert az exe fizeti. Hiába hajtom,hogy keressen állást, nem nem és nem. Azért sem, jön mindig azzal, hogy majd, meg egy kicsit fizessünk a régi tartozásokba mert sok lesz amit tiltanak ha bejelentett melóhelye lesz. Persze, ez igaz, csak épp hol van munkája hol nincs, családi vállalkozásban dolgozik, a fizetés is hol van hol nincs. Általában egyik napról a másikra élünk, a számlák töredékét tudom csak kifizetni. Folyton a pénz miatt idegeskedik, de munka terén tenni nem tesz. Elmegy vasazik, vagy kér kölcsön. Igaz, ezt meg is adja. De ilyen életet nem akarok a gyereknek, hatni pedig nem tudok rá. Szakítottunk már ezek miatt, volt is változás de aztán minden a régi lett. Mit tegyek még? A másik problémám, hogy mivel családon belül dolgozik, rugalmas a munkaideje, mégis inkább ott marad, vagy ha szabadnapos mint pl. ma csinál programot, hogy ne kelljen a gyerekkel lenni. Ha szóvá teszem akkor én vagyok a hülye, mert ő foglalkozik a gyerekkel, meg dolga van. Értem én, de mindig ?! Már nagyon unom ezt.
2012. ápr. 18. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
link ember. mondd neki, hogy valtozzon, vagy elhagyod. és tedd is meg
2012. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már szakítottatok a linksége miatt, volt is változás, de aztán minden ugyanolyan lett megint? A párod nekem egy javíthatatlan, visszaeső link alaknak tűnik, szerintem ne nyeld tovább a békát, állítsd kész helyzet elé: vagy keres valami normális munkát, amiből rendszeresen van bevétel és ami bejelentett, vagy mehet, amerre akar. Se normális meló, se a gyerekekkel nincs eleget... javíthatatlan link, mondom.
2012. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hülye egy pasid van! vagy férjed, egyáltalán elvett? Dolgozni nem akar, gyerekezni nem akar. Nem tudom mivel lehetne hatni rá, kedveskedéssel vagy fenyítéssel. Szexmegvonás, vagy nem főzöl többet. Mond el neki mi bánt, és hogy komolyan változásokat szeretnél. Persze ezt már eljátszottátok egyszer, és minden maradt a régi szóval...

Nekem úgy tűnik a kutyából nem lesz szalonna sajnálom:S

2012. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

1,5 éves gyerek már nem olyan kicsi, te is el tudsz menni dolgozni.


Ismerted, tudtad milyen mégis szültél neki gyereket. Vagy akkor mit hittél, miben fog felnőni a gyereked? De te mégis bevállaltad, akkor most ne panaszkodj.

Ha meg most mégsem tetszik, akkor hagyd ott.

2012. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kedves utolsó! Hihetetlen géniusz vagy, ezt senki nem gondolta volna! Aztaaa

2012. ápr. 18. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen választ vártál?


Nincs sok lehetőség:

1. ő megváltozik és elmegy dolgozni. Ez nem túl valószínű a leírásod alapján

2. Elhagyod

3. Együtt maradtok és minden változatlan marad

4. Együtt maradtok és te elmész dolgozni, amiből eltartod magatokat és fizeted a hiteleket


Azt továbbra is fent tartom, hogy Te választottad magadnak ezt az életet.

2012. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!