Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában mi a véleményetek...

Általában mi a véleményetek az olyan nőkről akik családos férival kezdenek ki?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 18:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%

Ezt már rengetegszer megkérdezték. A nőről az a véleményem, hogy ostoba. A pasi meg gerinctelen, ha kikezd vele. Ha nem szerelmes a saját feleségébe, akkor váljon el, utána annyit flörtölhet, amennyit akar.


De amúgy mi a jó abban, ha valaki házas emberrel akar kavarni? Én nem tudnám elviselni, hogy egy olyan pasival kavarjak, akiről tudom, hogy egy másik nővel él együtt. Még ha elvileg rossz is a kapcsolatuk (sok hülye pasi ezzel mentegeti magát, ha félrelép), akkor is, milyen már randizgatni valakivel, akit otthon vár a feleség meg esetleg a gyerek is. Ha mindenfélét ígér a szeretőjének, mégse válik el, akkor gyakorlatilag mindkettőt csalja, nem csak a feleségét.

2012. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Nem szép dolog, de konkrétan nekem nem tartozik semmivel. Ha kikezd a férjemmel, hajrá. A férjem dolga, hogy azt mondja, nem.
2012. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%

Az, hogy egy házasság soha nem a harmadik miatt megy tönkre. A harmadik, az már csak okozat és nem ok!

( Nem voltam még harmadik, pszichológiát hallgatok :) )

2012. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%

igen annak az okozata hogy meg sem probálom rendbetenni hanem inkább félrekurok.

Hagyjuk már ezt a különösen sz.ar dumát hogy okozat.


Az ilyen emberek maguknak keresik a bajt.

2012. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
54%

Az, hogy ezek a nők általában visszakapják az élettől, nem kell még őket szemen is köpni, főleg ha nem is teregetik ki a nyilvánosság elé. Egyszerűen van olyan, hogy beleszeretsz valakibe, aki házas, és legszívesebben szemen köpnéd magad, és rohadtul fáj és megalázó, hogy te csak a második vagy, de a gondolat, hogy nélküle élj tovább még jobban fáj. Akkor ott vagy a döntéssel, hogy vagy csinálod tovább, ami persze felőröl, vagy pedig hagyod az egészet, ami meg összetör. Persze itt mindenki erkölcshuszár, és soha nem tett semmi rosszat, de szerencsére vannak kevéssé szentéletűek is, nyilván a pokol tüzén fogunk elégni, dehát nekünk ez jutott. Néha a dolgok csak megtörténnek, és ha már szerelmes vagy, akkor nem minden életszakaszban van hozzá elég erőd, hogy nemet mondj, néha ez egyszerűen nem megy. Az én példám jó erre, csak beszélgetni kezdtünk, mint kollégák, később mint barátok, nagyon jól kijöttünk (ezt még semmilyen titkos etikai kódex nem tiltja, ugye?), aztán egy idő után rájöttem, hogy belé szerettem, és túl gyenge voltam az adott pillanatban, hogy nemet mondjak. Most itt vagyok két választási lehetőséggel, mindkettő fájdalmas, de túl gyáva és gyenge vagyok ahhoz, hogy kilépjek ebből. Szóval ezerszer visszakaptam, hogy családos férfival "kezdtem ki".

Egyébként nekem az a véleményem, hogy azzal nem lehet kikezdeni, aki nem hagyja, ha meg hagyja, akkor ott már régen problémák voltak.

2012. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%
Általában rossz véleményem van arról az emberről (nő, férfi - mindegy), aki egy családos emberrel kezd ki. A családos emberről (nő, férfi - minegy) is rossz véleménnyel vagyok, ha belemegy egy ilyen kapcsolatba.
2012. ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
29%
Ma különösen ocsmány dolog, mert akisgyermekes anyák nagy része egyedül meg sem tud élni. Később meg,ha a több gyerek miatt nem talál társat, szintén nem fogja fenntartani magát egy 70000-es fizetésből, mást meg nem kap, hacsak nincs vmi jó kis protakciója. Tul. addig van élet, amíg a gyerekek fel nem nőnek. Ha nem változik a világ jó irányba, csak kevesen fognak tudni fennmaradni egy fizetésből, főleg nyugdíjból, rá vagyunk utalva a társunkra újból.Ha több gyerek van, akkor főleg aljas dolog mind a nő, mind a férfi részéről. Én soha nem kezdtem családos emberrel, pedig szerelmes voltam. Nem kötelező, én nem szemenköpném, hanem felkötném magam...
2012. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
37%

komolyan mondom, megáll az eszem. Középkorban élünk vagy mi? Valahogy eljut a férfi odáig, hogy más kell neki, és ez általában azért fordulhat elő, mert valami hiányzik neki a házasságból. Kedves feleségek, lehet a harmadikat ribizni, lotyózni, de az gymásra odafigyelő, őszinte és kiegyensúlyozott házasságban a férfinek meg sem fordul a fejében megcsalni! Vagy a szex nem az igazi, vagy a nő nem hajlandó igazi nő lenni. Feleségnek lenni nem egy elnyert állapot, ami magától úgy is marad, hanem dolgozni kell rajta, és nem belekényelmesedni. Sok nő elhagyja magát, miután elveszik feleségül, mert a holtodiglant komolyan veszik, de ez aljasság, ugyanúgy, mint mikor a férj kezeli házicselédnek a feleségét. Egymás iránti tisztelet, odafigyelés kell. Ha emellett sem működik, akkor nincs is értelme sokat küzdeni a kapcsolatért, örülni kell, ha jön a harmadik.

Aki pedig az anyagiak miatt akar csak a férjével maradni: egy egész életre megnyomorítja magát és a családjában élőket lelkileg. Kell ez?

2012. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%
09:15: Ez azért nem minden helyzetben van így, és a feleség sem szentéletű ártatlan teremtés, aki mindent megtesz a házassága érdekében. Először egy házasság elromlik (ami KETTŐ emberen múlik: a férjen és a feleségen), utána jön a harmadik. Azt lehet mondani, hogy etikátlan dolog szeretőnek lenni, de ne okoljuk már őt a házasság elromlásáért. A megélhetést meg ne soroljuk ide, mert itt a szeretőkről volt szó, nem pedig az elhagyásról. Persze az más kérdés, hogy a szerető kösse fel magát, de a férfi el ne merje hagyni a családot, mert akkor az anya hogy él meg, akkor mégis mi a teendő, ha a felek nem szeretik egymást? Maradjanak egymás mellett, marakodjanak, utálkozzanak, stb? Olyan persze van, hogy a ház, hitel, stb miatt nem tudnak elválni, de akkor miért is ne lehetne szeretője a feleknek? Az a baj a legtöbb emberrel, hogy élből elítélnek dolgokat, ahelyett, hogy gondolkoznának. Persze te nyilván sokkal jobban belelátsz minden helyzetbe, és mindenki érzéseit és hátterét ismered. Kész szerencse, hogy vannak ilyen bölcsek, mint néhányan itt a gyakorin.
2012. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
70%

Azoknak, akik a megromlott házasságról papolnak:


Tudjátok, van egy bizonyos sorrend, amit ha betartunk, az teljesen rendben van. Leírom, mi lenne az a sorrend, mert úgy látom, sokan nem tudják. Párkapcsolatra és házasságra is ugyanúgy érvényes a dolog.


1. Észreveszem, hogy már nem az igazi a kapcsolatom.

2. A párommal megbeszélem a problémákat, próbálunk javítani a dolgokon, kompromisszumot kötünk, ami mindkettőnknek elfogadható (sokszor csak erre van szükség és minden jóra fordul)

3. Ha a 2. pont a közös erőfeszítések ellenére sem működik, vagy ha az egyik fél nem kíván részt venni benne, akkor szakítunk/elválunk.

4. Innentől kezdve jöhet a flörtölés és az új barát/barátnő.


A mai világban sokan a 2. pontot egyszerűen kihagyják, 3. és a 4. pontot pedig felcserélik. Itt kezdődik a probléma.


Ha fel szeretnél venni egy pár új cipőt, akkor világos, hogy előbb leveszed a régit, nem?

2012. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!