Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában mi a véleményetek...

Általában mi a véleményetek az olyan nőkről akik családos férival kezdenek ki?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 18:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
A nőről semmi a férfiről annál több,de ez most nem kérdés.
2012. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Valaki mindig megkérdezi ezt. Már elég unalmas, általában mindenki elhordja mindennek ezeket a nőket pedig nem kéne általánosítani! Az én apám is anno összejött egy nővel. Később elvált az anyámtól. Akkor gyűlöltük anyámmal, ma már jóba vagyunk.(Anyám is boldog valaki mással azóta és végülis örül neki utólag hogy ennek a nőnek hatására elváltak és most boldog9


23N

2012. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Ehhez 2 ember kell.

A férfi legyen annyira gerinces, hogy ha nem működik a házassága inkább váljon el, nem pedig szeretőt kell tartania.

2012. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

Azért itt most magyarországon vannak sajnos olyan családok akik azért vannak együtt mert hitelt egyik sem tudná egyedül fizetni.


Pl egyik barátnömnél története:

megismerkedett egy férfival, családos 2 gyerek+ asszony.

A barátok is megerösítették hogy külön szobába alszanak az asszonnyal, már rég csak a ház van köztük.

Miért? Bele mentek egy házba olyan helyen ahol a háznak alig van értéke, eladni nem tudnák annyiért hogy 2 lakás legyen belöle. Apa egyedüli keresö, nönek nincs munkája, habár a gyerekek már iskolások, de nem megy el dolgozni.

A házat a férfi egyedül fizeti a hitelt, az ö pénze van csak benne. Feleségét elég ó anyának tartja a gyerekekt nem venné el töle, de anyának sehova nem lenne hova menni. A férfi örül, hogy kitudja fizetni a ház hitelét. Most megtehetné hogy eladja és egy lakást vesz. na de akkor vagy ö marad fedél nélkül vagy a nö a gyerekekkel. ugyan ez ha maradnak a házban.

Szóval esély nincs hogy házaságból kimenjenek.

habár most már a faszi elköltözött barátnömhöz, és el is válik, de ha a barátnömmel megromlana a kapcsolat akkor egyszerüen ott maradna fedél nélkül, míg asszony a gyerekkel abban a házban lakik amit ö épített és fizet.

2012. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanaz,ami a férfiről. Nálam egy kategória mind a kettő,nem éppen tisztességes . Amíg nem az én családomban "vadásznak" addig nem érdekel különösebben.
2012. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%

Eleg osszetett kerdes. Nyilvanvalo, hogy az is undorito, mikor valaki 'elszereti' a ferjet, de szerintem inkabb a ferj a gerinctelenebb.

Pont van a kornyezetemben ilyen, es oszinten, a pasi egy utolso fereg, nem az elso, hogy megcsalja a feleseget. Valni nem akar, bar a feleseget nem ismerem, de ot sem ertem, hogy hogy lehet ilyen hulye, hogy hagyja/nem veszi eszre. Szoval ebben a szituacioban mindegy ki a csaj, mert mar 3ismerosom is volt mar szereto.

Az mar a masik fele, hogy az en buszkesegem nem engedne, hogy lealacsonyitsam magam egy ilyen undorito emberhez (velem is kezdett mar ki), de alapbol nem masznek ra csalados emberre.

Ha a parom megcsalna, akkor gratulalok a csajnak, gazdagodott egy okorrel, aki valoszinuleg barmikor megteszi vele is azt, amit velem.

2012. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
29%

Miért mentegeti mindenki az ilyen nőket?

Ha tudja,hogy a pasas nős ember,akkor ne álljon vele szóba. Ha szóba áll,akkor bizony ribi. Ha pedig ő a kezdeményező,az még rosszabb.

Nem csak a férfi a hibás,ha szeretőt tart. Ehhez mindig kell egy kapható nő is.

2012. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%

Ehhez két ember kell,mindkettő ugyanolyan szemét.Bár a döntés a férfi kezében van a kérdésben,így nagyobb részt ő a hibás,mert le is koptathatná a nőt.

Amúgy nálam is bepróbálkoztak már ilyen gerinctelen emberek,akiknek barátnőjük,vagy feleségük volt.De nem én voltam az egyetlen.Ennyit róluk.Ezeknek nem való család.

2012. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%
az olyan nőről, akik családos férfival kezd ki? az, hogy szánalmas és olyan messze áll az igazi Nő fogalmától, mint Makó Jeruzsálemtől...
2012. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

Miért lenne ribi? Annyira sok még mindig az ilyen beszűkült buta ember!!!

Ha őszintén látja hogy nem működik a házasság akkor miért ne állhatna szóba vele? ( Én írtam apámról, barátnőjéről a történetet.)

2012. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!