Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy mama kicsi fia...

Milyen egy mama kicsi fia típusú férfi?

Figyelt kérdés
Volt már vele dolgotok? Mesélhettek sztorikat!
2012. ápr. 13. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Iszonyatos!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Általában minden férfi ilyen, csak van aki jól palástolja, míg másokon nagyon kiütközik:-). 28F
2012. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

biztos nem erre vagy kíváncsi, de nekem a bátyám az. Anyuval csináltatja meg a fogmosót, vele vágatja le a körmét, reggelit nem képes magának készíteni.

Most nemrég összeszedett egy lányt, amikor nálunk volt felkeltette Anyut reggel, hogy csináljon nekik reggelit.

Szerintem messze kerüld az ilyeneket. Férfiatlanok.

2012. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
A másodiknak igaza van:-).
2012. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Az én férjem ilyen. Az elején szörnyű volt... Mondjuk amikor egy hajnalig tartó buli után meleg palacsinta meg friss muffin várt, nem panaszkodtam :-) De amikor kezdett komollyá válni, sokat gondolkoztam hogy mi legyen.

Végül úgy döntöttem, próbáljuk meg. Hát... Az első 50 alkalommal amikor megfőztem valamit de az neki nem volt jó és valami mást kért volna, elég komoly vitáink voltak. Amikor ezen túl voltunk, jött a házimunka. Itt anyukám javaslatára a választásos módszert alkalmaztam: drágám, porszívózol vagy mosogatsz, mielőtt összebújunk? Mondjuk az első 2-3 hónap volt nehéz. Többször voltunk szakítás szélén, de megérte.


Amiben talán kicsit más, mint a többi ilyen férfi: nem mindig az anyjának adott igazat velem szemben. Ez nálam döntő volt. Amikor 5 hónaposak voltunk el akartunk menni nyaralni, persze az anyja mondta hogy még korai meg minek meg felesleges stb. De a párom kerek-perec megmondta, hogy megyünk és ez a mi magánéletünk, a mi döntésünk. Ha nem áll ki értünk (nem csak ebben az ügyben), akkor biztos nem lennénk már együtt.

2012. ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Extrém esethez néhány jellemző, ami most beugrik:


-Anyuci mindent megcsinál neki: mossa+vasalja a ruháját, alkalomra még öltözteti is, takarítja a szobáját, főz neki, pakol neki útravaló kaját, megveszi neki a fejfájáscsillapítót a gyógyszertárban, meg ilyeneket sorolhatnék. Gyerekkorában, fiatal felnőtt korában, és mindig amíg otthon lakik és ő maga járni tud.


-Anyucija megmondja hova mehet és hova nem, és ő ezt szívesen fogadja és szót fogad.


-Anyucija beleszól, hogy milyen lány lehet a barátnője/felesége. Extrém anyuka esetén semmilyen lány nem felel meg neki. Kicsi fiú hallgat anyucira, kicsit hülyíti még a lányt, aztán előbb utóbb dobja.


-Anyucijának mégis megfelel egyik lány. Nem megfelel, de megtűri. Közben kritizálja. Kicsi fiú anyucinak ad igazat.


-Kicsi fiú nagyon sokáig nem akar otthonról elköltözni, de ha látja, hogy a megszerzett leányzó igazi házitündér, akkor mégis hajlandó vele, mert így lesz aki anyuci helyett kiszolgálja.


-Miután elköltözött, egy nagy lustaság marad továbbra is, szegény lány alig bírja már a csicskáskodást a 8 óra munka mellett, de tűri. Aztán jönnek a kritikák, hogy de anyám nem így főzi a bablevest, anyám mindig kivasalta a zoknimat, anyám így, anyám úgy, bezzeg anyám, ne így csináld, megkérdezem anyámat, anyám!


-Anyuci kicsi fiai külsőre általában a jóllakott óvodásra hasonlítanak, és ismerkedéskor nem a lányzó műveltségi és érzelmi színvonala érdekes számukra, hanem a háziasságuk után érdeklődnek. Ilyesmikről esetleg lehet eleinte beazonosítani őket.

2012. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az egyik exem ilyen volt. Csíptem az anyukáját, de egy idő után már nem. Eljött hozzánk az exem, nagy nehezen kikönyörögtem, hogy nálunk alhasson (16 éves voltam), erre az anyukája hívta, hogy menjen haza. Ő persze hazament. És ez így ment számtalanszor.

Névnapomkor együtt voltunk kb 2 órát, aztán elvitte az édesanyját vacsorázni.

Dohányzott, és mikor nem dolgozott, nem mindig volt pénze. Egy 100 ft-s csokit nem volt képes venni, de az anyjának vett mindenfélét.

Esküvőre lettünk meghívva, az anyja onnan is haza akarta rángatni. De neki nem volt jogsija, busz olyankor már nem járt, apukám meg már ivott, így ott kellett maradnia hajnalig. Az anyjának nem tetszett.

2 évig bírtam, aztán leléptem.

2012. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :) és szerintetek egy ilyen férfi képes megváltozni?
2012. ápr. 13. 17:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Amíg a mama környezetében van nem!
2012. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az ilyenekkel szerintem legtöbbször az a baj h a közelében van az anyja, és az anya fenntartja magának a jogot h márpedig ő ki fogja szolgálni. Nekem van egy ilyen családtagom, csak éppen nem az anyám és mikor vele vagyok akkor egész más benyomást keltek az emberekkel mint amikor egyedül vagyok.

Egyszerűen arrogáns típus, magához erőszakolja az irányítást, nem igazán lehet vele beszélni úgyhogy inkább hagyom a fenébe mert magamat járatom le ha veszekszek vele mert sír és hisztériázik ha vmi nem úgy van ahogy ő akarja. Mondanom se kell kerülöm amikor csak tudom.

2012. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!