Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák! Ti megtennétek egy...

Anyák! Ti megtennétek egy ilyen kicsi szívességet a gyereketek kedvéért?

Figyelt kérdés
én annyit kértem hogy kicsit lassítson a cigi szívásával, mert nem szeretem mikor bűzölög a lakás a cigifüsttől, ráadásul nem csak nekem tesz rosszat, hanem a papagájomnak neki meg pláne.. kicsi lakásunk van, 40-45 négyzetméter.. a szobák ilyen sorrendben vannak: nagyszoba(anyám szobája), konyha(ahol szokott cigizni9, fürdőszoba, én és a nővérem szobája.. a mi szobánk és anyám szobájának ajtaja szembe van egymással, (a folyosó 2 vége) és a fürdőszoba, és a konyha a 2 szobaajtóra merőlegesen van folyosóra nyílik... a konyhának nincs ajtaja, csak egy boltív az egész, és a konyha, meg a fürdőszoba között van a cipős szekrény amin rajta van a papagájkalitka.. így szegény papagájomnak szagolnia kell egész nap a füstöt.. megmondtam anyámnak, hogy bunkóságnak tartom, hogy legalább az ablakot nem nyitja ki, hogy ki szellőzzön a konyha, csak mert őt nem zavarja.. leszokni meg végképp nem akar.. csak az én anyám ilyen??
2012. ápr. 1. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vidd a papagájt a szobádba. Mást nem tudsz tenni.


Az én anyám rosszabb,ha nincs itthon kaja akkor nem kenyeret meg parizert vesz hanem cigit

2012. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
97%

NEM! sajnos nem csak a te anyukád ilyen.

sztem többre mész ha akár százszor megkéred szépen. minthogy megmondod neki hogy bunkoságnak tartod.

:(

probálj valahogy hatni rá. ne a papagájon legyen a hangsuly hanem rajtatok!

2012. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm is dohányzik, és többségük erkélyen vagy a lépcsőház előtt dohányzik. Én se dohányzom a lakásban, ha megtehetném akkor sem bent szívnám. Ha nincs erkély, és még a sokadik emeleten is laktok, akkor is igazán megtehetné anyukád - főleg most, hogy jobb idő van -, hogy szobaajtó becsuk, ablak kinyit, cigi elszív, ablak becsuk, szobaajtó kinyit. Ennyi fáradtságot igazán vehetne magán.
2012. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán.Dohányzom,a férjem nem.Önszántamból megyek ki az udvarra cigizni,nyáron a 40fokba ugyanugy mint télen a -15be.Soha nem gyujtok bent rá.

Az hogy cigizek az én magánügyem,nincs jogom mások egészségét kárositani.

2012. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

NEm csak a te anyád ilyen.

Sokan vannak, akik nem dohányoznak.

Olyanok is sokan vannak, akik dohányoznak, de odafigyelnek a másik emberre is.

Olyanok is sokan vannak, akik valamilyen szokásukat úgy gyakorolják, hogy másokra nincsenek tekintettel.

Jogosan sérelmezed a helyzetet, de nem vagyok benne biztos, hogy meg tudod oldani.

A papagályt tényleg vidd be a szobádba.

2012. ápr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!