Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt hogy csinaljam?

Szerintetek ezt hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

huh hat itt az a baj h van egy baratnom (magyaroszagon)baratnok vagyunk es van ket lany akik az osztalytars noink ! igazabol regen nagyon-nagyon joban voltunk veluk,de en nem , de ezt nem mutattam ki h valosaggal gyulolom oket! h miert gyuloltem oket-gyulolom? hat azert mert az en baratnomet ellenem akartak forditani ez sikerult is , igy en magamra maradtam (egy ideig) de en nem hagytam magamat es vissza tolakodtam kozeuk! szeintem mindent be hazuttak rolam neki meg minden mert azert latszott a baratnomon h azert nem olyan mit a regi!! aztan jott a nyari szunido, akk nem nagyon voltunk eggyutt de aztan meg mar majdnem minden nap!de viszont ez erdekes mert veluk nem volt eggyutt egyszer sem hogyan lehet ez? aztan mikor a kovetkezo evunket keztuk en hazugsagokkal de megis elvalasztottam oket , mert engem feketitettek be elotte es en igy szerettem volna vissza vagni ezt el is ertem nagyon nagyon csunyakat hazuttam roluk de ok is rolam szoval..

de most joban vagyunk veluk de nem mondanam h baratok volnank veluk es sokszor van h ki is beszeljuk oket!!

hogyan bisztositsam magamhoz a baratnomet h mind2-en boldogok legyunk??


2012. ápr. 1. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Huh! Fel kell nőnöd, meg kell érned, meg kell komolyodnod, s rájönnöd, hogy felesleges bonyolítani az életet. Elég azt elviselni, megoldani, amiket az élet hoz majd amúgy is. Érdemes őszintének lenni, akit szeretsz, azt szeretni, akit utálsz, azzal nem foglalkozni.
2012. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
HAT VEGULIS TE IS MONTAL VALAMIT KOSZONOM DE AZERT NM WAGYOK MAR 10 EVES H FEL KELL NONOM!! :P
2012. ápr. 2. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:

A leveled stílusából, a helyesírásodból, és az érzelmi világodból saccoltalak tininek:) De lehet, hogy nem itt tanultad a magyar nyelvet.

Továbbra is azt mondom, ne sajátítsd ki a barátnődet, mert még azt kezdi érezni, hogy gúzsba kötöd!

2012. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet h igazad van :) de ha pedig hagyom h befolyasoljak akk pedig megint ugyanott leszek!
2012. ápr. 2. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!