Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiket csináljam...

Szerintetek melyiket csináljam Neki?

Figyelt kérdés

Bocsi a kategóriáért, de itt talán értelmes választ kapok. Nos a Páromnak most lesz a szülinapja. Már az ajándékok megvannak, de gondoltam meglepem Őt egy kis meglepivel, mait majd mikor megy haza(elég messze lakik tőlem) , akkor a kezébe nyomok és a vonaton majd megnézheti. De itt a probléma, mert nem tudok választani. segítenétek?

1. Egy kis térkép lenne a városról, ahol először találkoztunk és élek, a közös helyeink bejegyezve, odaírva a nevezetességek ,és a hétvégi programunk lábnyomokkal bejegyezve

2. Ugyanaz mint az első könyvecskében,és beletennék egy saját kezűleg készített 3D-s képet a helyről, ahol először csókolóztunk és oda is ragasztanám a mi karikatúránkat

3. flipbook a saját sztorinkkal (pl. http://www.youtube.com/watch?v=zyke9aZjwQY&feature=related )

4. képregényként megrajzolnám a történetünket

vagy mit adjak Neki? Lenne valamilyen jó ötletetek?

előre is köszönöm

19/L


2012. márc. 4. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Képregény az fasza.
2012. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A képregény szerintem is jó ötlet, de rajzolhatnád olyan karikatúrisztikusan ahogyan a 2. lehetőségnél írtad.
2012. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2012. márc. 4. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Mind a négy nagyon jó ötlet, nekem a kedvencem a második, de bármelyiket csinálod majd, biztos örülni fog neki :)
2012. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!