Melyket válaszam?

Figyelt kérdés

A nevem Nika 17 éves vagyok.

.1 éve és 4 hónapja egyűt vagyok egy 20 éves fiuval.

A szűleim bele-egyeztek a kapcsolatunkba.

Mivel a vallásom Baptista és az övé Ortodox igy vallási szempontból nem lehetünk együt.

Apa azt közölte velem hogy ha össze akarok vele házasodni a jövöben az ö támogatásukra ne számitsak..

Nem akarom megbántani öket de én nagyon szeretem öt.

Mitt válasszak a szüleimet vagy öt.

:(:(:(:(...bocsi ha nem irtam valami helyesen


2012. márc. 31. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
válaszd a tanulást
2012. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm..a válaszod
2012. márc. 31. 17:08
 3/9 anonim válasza:
100%

Szerintem a szüleidet.

Ok:

Még fiatal vagy a házassághoz és általában ebből lesznek a válások, két fiatal tudatlan, meggondolatlan szerelmes összeköti életét és pár év múlva elválnak. Ha elválsz tőle nincs kihez menned, nincs senkid. A szülieid viszont mindig megmaradnak!

Vagy ülj le és beszéld meg velük, találj ki nyomós érveket és próbáld megmagyarázni hogy te hogy érzel. Sok sikert!

2012. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de ök soha nem halgatnak meg:(:(:(:(:(

az apám ö nem az igazi...5 vagyunk testvérek amikor én születtemmar a szüleim külön éltek...1 éve

2012. márc. 31. 17:23
 5/9 A kérdező kommentje:
*már 1 éve..bocsi...nem a legjobb a bilennyüzetem
2012. márc. 31. 17:25
 6/9 anonim válasza:
72%

előző vagyok:

Ha fejben nem tudsz döntést hozni, hallgass a szívedre, hogy mit súg:)

2012. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még felesleges azzal foglalkoznod, hogy nem fogadnák el a párodat a szüleid vejüknek, ugyanis nagy valószínűséggel nem fogtok eljutni az esküvőig (túl fiatal vagy még). Szóval ne parázz :)

Amennyiben viszont tényleg ott tartotok, hogy eljegyeznétek egymást, szerintem menj bele. Nagyon primitív dolognak tartom a "vallási szabályokat", azt meg végképp, hogy erre hivatkozva kitagadnak valakit a családból.

2012. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm..hogy ti legalább melletem áltok..és hogy ellétok tanácsokal...
2012. márc. 31. 19:08
 9/9 A kérdező kommentje:
a vallásos dologal pedig én is egyet értek...én ugy tudom hogy egy isten van..
2012. márc. 31. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!