Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet így közös jövőnk,...

Hogyan lehet így közös jövőnk, ha nem bízunk egymásban? Változni fog valaha?

Figyelt kérdés

Mindketten sokat csalódtunk már. A páromat mindkét exe megcsalta (7,5 és 4,5 éves kapcsolatban). Engem is átvert az utolsó exem, csúnyát megalázott és megbántott.

Mindkettőnknek nehéz elfelejteni a sérelmeinket, akaratlanul is, de egymáson csattantjuk (hülye szó:D) el azt a bizonyos ostort, amit nem kéne.

Bizalmatlanok vagyunk, sokszor felemlegetjük egymás vagy a saját exeinket, ez veszekedésbe torkollik.

Együtt csinálunk programokat, külön-külön barátokkal soha.


Próbálok változni, próbálok bízni benne, de ha nála nem látok némi változást, nekem sem sikerülhet.

2 ismerőssel (szinte családtagok) is beszéltünk erről, mindkettőnek az a véleménye, hogy nem maradunk együtt sokáig, ha sürgősen nem változtatunk a dolgokon.


Szükségem van mozgásra, programokra mert megőrülök. Párom nem nézi jó szemmel ezt, csak a fent említett 2 ismerőssel (mindkettő nő) hajlandó "elengedi" bárhová plusz a családommal. Néha azt érzem megfulladok.


Fog ez változni? Jó dolog, ha már legalább a problémát felismertük? 21L és 30F


2012. márc. 18. 15:15
 1/6 bánomisén ***** válasza:
Szerintem jó dolog a felismerés, de ennyi kevés. Zárjátok le a múltat és benne a régi kapcsolatot teljesen, akkor majd tudtok megint bízni. Bizalom nélkül valóban meghal minden kapcsolat.
2012. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én próbálkozom már régóta. De a párom gyakran emlegeti az exem, megkérdőjelezi hogy amit mondok az igaz-e.
2012. márc. 18. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaztalanul gyanusítgat valaki, az nem szeret. Erre a viselkedésre nincs magyarázat. Nekem inkább az jutna eszembe, hogy az előző kapcsolatainak sem megcsalás miatt lett vége, hanem alaptalan gyanusítgatások miatt. Ha engem becsap valaki akkor őrá haragszom, nem minden vele azonos neműre. Amíg úgy érzem, nem tudok bízni senkiben, addig nem kezdek új kapcsolatba. Úgyhogy sántít a magyarázata.
2012. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Naponta többször beszélünk telefonon, minden percemről be kell számoljak. Feltörte a fb-omat, de nem talált semmit.

Ha egyedül megyek valahova (pl. kutyaséta) és ő otthon van, egyszerűen követ engem, vagy hivogat 2 percenként.

2012. márc. 18. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de itt baj van. Ez már nem csak egy "picit rossz a természete". Tönkremész mellette, így nem lehet élni. Mindenképp vele akarsz maradni?
2012. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha nem lenne ilyen bizalmatlan és féltékeny, nem volna semmi baj.

Persze nekem is vannak hibáim, de próbálok változni.

2012. márc. 18. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!