Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most megint mért én vagyok a...

Most megint mért én vagyok a szar szemét szar alak?

Figyelt kérdés

Nevelö apám a minap megint megverte a hugomat énmeg próbáltam védeni a hugomat h ne öt bántsa, erre anyám szó szerint lebaszott hogy mért szólok bele, a nevelö apám egy alapjáraton agressziv ember hameg még iszik is akor meg pláne. A hugomat előszeretettel veri :s de ugy hogy szegény sokszor meg se szólal , rá se néz, ez az állat meg csak ugy nekiesik anyám elött meg ugy adja elő h "a kis hülye megint hazudik " stb stb. Nem értem h anya mért engem basztat azért mert védem a hugom

17/f


2012. márc. 5. 22:57
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nem tudom mit csinálna, mert ez függ a veled foglalkozó dolgozótól is. Az biztos, hogy kimennének környezettanulmányra, felmérésre...és így leesne, mindenkinek, hogy jó lesz vigyázni, mert szemmel van tartva. A gyerekek "elvevése" nem mindenre megoldás, viszont olyan is van, hogy "távoltartás", azaz az erőszakot alkalmazót törvényileg eltávolítják a bántalmazott lakókörnyezetéből. Ha nemsokára 18 leszel, és benne van, hogy bevállalod a hugodat, sztem segítenek ebben is. Muszáj megbíznod valakiben, aki érdemben is segíteni tud, nem csak jó tanácsokkal, innen. Majd írd meg mi van, lett veletek?
2012. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Véletlenül találtam a kérdésedre, de azért szeretném megkérdezni, hogy rendeződtek azóta a dolgaitok? A legjobbakat kívánom Nektek!


19/L

2013. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
mivel betöltöttem a 18-at el tudtam költözni és hoztam magammal a hugomat is, anyánkal nem tartjuk a kapcsolatot teljesen megszakítottunk mindenféle elérési utat, a költözés elött beszéltünk 4esben én + hugi és anyu + pasi, h ezt nem tűröm tovább, anyu válasszon vagy mi vagy ő, nem minket választott, ekkor közöltem vele hogy akkor én elköltözök és viszem magammal hugomat is, erre ő rávágta h ha én így akarom akkor azt csinálok amit akarok a "kezét leveszi rólunk" nem érdekli hogy hova megyünk, nem fogunk hiányozni
2013. jan. 23. 20:44
 14/16 A kérdező kommentje:
és még annyi hogy anyagilag nem állunk a toppon de annyit össze tudok kaparni havonta hogy fenntartsam ezt a kis 1 szobás házikót ahol lakunk, egyik volt osztály társam szülei háza, a rezsi felét kérik egyenlőre, a többi költség meg magától értetődő
2013. jan. 23. 20:47
 15/16 anonim válasza:
Heló kérdező. Hogy vagytok? Sikerült egyenesbe rázódni?
2016. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nagyon helyes, igazi testvér vagy!
2016. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!