Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most megint mért én vagyok a...

Most megint mért én vagyok a szar szemét szar alak?

Figyelt kérdés

Nevelö apám a minap megint megverte a hugomat énmeg próbáltam védeni a hugomat h ne öt bántsa, erre anyám szó szerint lebaszott hogy mért szólok bele, a nevelö apám egy alapjáraton agressziv ember hameg még iszik is akor meg pláne. A hugomat előszeretettel veri :s de ugy hogy szegény sokszor meg se szólal , rá se néz, ez az állat meg csak ugy nekiesik anyám elött meg ugy adja elő h "a kis hülye megint hazudik " stb stb. Nem értem h anya mért engem basztat azért mert védem a hugom

17/f


2012. márc. 5. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Védd meg!! Persze ha jogosan megbüntetik (nem verés), azt hagyd, de ha indokolatlanul verik, akkor ne hagyd, mert életére sérült lesz és nem fizikailag.
2012. márc. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Ha 18 leszel,fogadd örökbe a húgodat és lépjetek le.Apuci meg remélem anyukád fogja egyszer megverni.Megérdemlik egymást.Zsák a foltját.Bocs,de gyűlölöm az ilyen szülőket.

Én azt tenném a helyedbe ilyenkor,hogy elmennék a húgoddal a rendőrségre és elérném azt,hogy legalább egy napra bevigyék a nevelőapád a sittre.Az szerintem hatni fog rá.Vagy ha nagyon megveri és látleletet vesznek a húgodról,lehet,még nagyobb büntetést is fog kapni,ha 8 napon túl gyógyuló sebeket ejt,még pénzre is megbüntethetik,vagy szerencsés esetben lecsukják.Mármint én hallottam már ilyet,hogy igazából hogy működik,azt csak sejtem.

És nem vagy szar alak,én összetettem volna a kezem anno egy ilyen tesóért:)

2012. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
az örökbefogadás nem rossz ötlet, nem is kell sokat várnom a 18ig fél év durván, a hugomat imádom, bármit megtennék érte, amióta ez a paraszt ittvan azóta anya alig alig foglalkozik vele, a "neverőapánk" meg nem is próbálkozik, szó szerint leszarja,
2012. márc. 6. 21:07
 4/16 A kérdező kommentje:
azóta majdnem teljes mértékben én foglalkozok vele, nyári fizetésem több mint fele rá ment el,
2012. márc. 6. 21:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szép egy anyád van,más nő már rég kikaparta volna a szemét az ilyennek és rég kirúgta volna.Vigyázz a hugodra,semmi kép ne engedd verje,semmi joga hozzá,jelentsd be a gyámügyre.apátokkal mi van?
2012. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
elváltak lassan 10 éve, apu azóta kiköltözött németbe, nyaranta szoktunk menni hozzá 1 hétre
2012. márc. 7. 13:17
 7/16 anonim ***** válasza:

Minden alkalom után irány a helyi kórház s látleletet vetetni a verésről. Mondjátok ott el a igazat, hogy ki miért hogy bántotta s szépen intézkedniük kell majd ott.

A rendőröknek meg direkt jók az ilyen bizonyítéknak.

2012. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Irány a helyi gyámhivatal. Őszintén mondj el mindet a gyámügyi szakembernek, ő tudja mit kell tenni. Kérheted, hogy maradjon titokban a személyed, hogy te szóltál. A gyámhivatal vizsgálatot indít "ismeretlen bejelentő", vagy "magát felfedni nem kívánt bejelentő " alapján.
2012. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Ne hagyd annyiban!!! Sok jó ötlet hangzott már el!!! Ugye nem akarod hogy még nagyobb kár érje a húgod? Nem riogatni akarlak, de ennél cifrább dolgok is jöhetnek még!!!
2012. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
a gyámhivatal mit csinálna? elvenni nem venné el ugye? nem akarom elveszteni a hugomat
2012. márc. 9. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!