Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit lehet...

Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Szerintetek örülni fog?

Figyelt kérdés
van 1 szellemileg visszamaradott osztálytársam, és elegem van belööle, hogy az egész osztály fikázza szerencsétlen csajt, folyamat röhögnek rajta...mit lehet tenni, hogy végre leszálljanak róla? én bírom a csajt, mert tényleg tök kedves a természete, csakhát oxigénhiánnyal született, vagy hogy mondjam... 3 nap múlva lesz szülinapja, szeretnék neki csinálni 1 kártyát..fog neki örülni? 15 éves lány
2012. márc. 5. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos fog neki örülni, minden embernek jólesnek az efféle apróságok:)
2012. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szegény csaj! Az a baj, hogy sorra zárják be a speciális iskolákat, ahova ezeket a szegény gyerekeket be lehetne íratni, hogy a szellemi képességeiknek megfelelő oktatást kapjanak és a hozzájuk hasonló értelmi képességgel megáldott társaik között legyenek. Nagyon sajnálom a lányt, mert hidd el, tudja ő, hogy rajta nevetnek, hogy őt csúfolják, de ezek a gyerekek nem tudják kifejezni ezt a fájdalmat. Voltam már látogatóban speciális iskolában, kedvesek ezek a gyerekek, és a maguk módján kifejezésre is juttatják.

Állj ki mellette, és nagyon kedves vagy, hogy születésnapi ajándékot csinálsz neki! :)

2012. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztosan fog örülni:):) Ez egy nagyon kedves gesztus Tőled. Remélem az osztálytársaid elszégyellik magukat.
2012. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen jó ötlet, de egy jó tanács: ne az osztálytársaid előtt add oda neki, h mindenki lássa, h " milyen rendes lány vagy, h megszánod a fogyatékos gyereket", hanem hívd félre és úgy add oda, h senki ne lássa, esetleg ne is tudjon róla, h tőled kapta, egyszerűen csempézd a táskájába, vagy vmi. Szerintem úgy örülne neki a legjobban. :)
2012. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló elmehet a francba. Persze, szerinte is jó fej, ha valaki megajándékozza ezt a lányt, de csak titokban, nehogy egyébként lerombolja az oszutály előtt a reputációját. Mert a menők közül azért csak nem akarna kiesni. Ilyen tanácsra ne hallgass, és ha így akarod adni az ajándékot, akkor inkább ne. Ez megalázó. Nem azt mondom, hogy fanfárok közepette az iskola aulájában ajándékozd meg. Hanem akkor, amikor az alkalom adja, mindegy, hogy az hol van éppen és kik látják. Jó azért ne a wc-ben nyiss rá, hogy Boldog Szülinapoooot:D:D
2012. márc. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Valamokka: Szerintem nem érted, h mire gondoltam. Képzeld magad a fogyatékos gyerek helyébe. Neked is jobban esne, ha személyesen, négyszemközt kapnád meg az ajándékot, az sokkal bennsőségesebb, mintha az osztály előtt kapnád meg, és utána azon görcsölnél, h az eddigi megaláztatások után ez most őszinte-e, vagy sem. Vagy, a másik megoldás, h nem tudja, h kitől kaptad, de pont emiatt örülsz neki, h egy névtelen vki gondolt rád. Amúgy értem, h mire gondolsz, de nekem eszembe sem jutott, h az ajándékozó lány ezzel megalázhatná magát, vagy h olyannak tűnik az ötletem, mintha nem merné felvállalni azt, h kedveli a fogyatékos gyereket. Mostmár tényleg van benne vmi, de hidd el, h nem rossz szándék vezérelt :)
2012. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
félrehívtam, de nem bújtunk el :D nagyon örült neki, tényleg, annyira boldog voltam, hogy ennyire örült...vettem még neki egy kis macikát, felsikított, mikor kiszedte a bsz szatyorból :) egész nap magával cipelte a kártyát a macival együtt, kirakta az asztalára..az osztály meg mélységesen elszégyellte magát :)átgondolták a viselkedésüket...remélem 2 hét múlva is így gondolják :)
2012. márc. 8. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rendes vagy kérdező, legyél ilyen barátságos a jövőben az osztálytársaddal :)

2.

2012. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!