Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja megérteni,...

Miért nem tudja megérteni, hogy hiába ajándékoz olyat amire nincs szükség?

Figyelt kérdés
Ha meg szóvá teszem, persze a sokadik eset után, hogy inkább kérdezzen mire volna szükség, feleslegesen ne költsön. Akkor kiborul, és én vagyok a hibás ő csak jót akart. Hiába mondom hogy én ezt értem, és köszönöm valahogy nem érti a lényeget. Vagy velem van a baj, és hadjam hagy kötsön olyan dolgokra ami nem kell?
2012. márc. 3. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Jó lenne tudni több infót rólatok. Házasok vagytok,közös a kassza?

Az ajándékot nem szokás kritizálni,az a lényeg,hogy szívből adják.

2012. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Ó de ismerős....

Kiről van szó, szülőkről, rokonról, párodról?

2012. márc. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ha már sokszor elmondtad neki és nem értette meg akkor szerintem hagyd rá.... Nem kell fölösleges vita ha attól érzi jól magát hogy fölösleges cuccokat vesz neked akkor nevess rajta egy jót és mond hogy köszönöm:D
2012. márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az anyósom ilyen a babánkkal. Mondtam neki, több plüsst ne (szobakonyhában lakunk) de vette neki a méteres plüssöket, sok hülyeséget. Én a következő tanácsot kaptam, be is vált.

Mikor hozta, azt mondtam: Jaj, mama de jó, hogy hozta, pont azon gondolkodtam, mit vehetnék a barátnőm kisfiának, ez pont jó lesz, nekünk úgy sem, hisz mondtam múltkor. Elképedt, de itt hagyta, azt hitte, nem merem megtenni. Megtettem, elvittem. Utána kereste, jól összeveszett velem, aztán már nem hozott semmi olyat, amire mondtam, hogy nem kell. Utána mindig kérdezett, mire van szükség.

2012. márc. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végülis lehet kár szólni, mert ugye nem szól szám nem fáj fejem. Anyu élettársáról van szó egyébként. Én már 20 elmúltam, nem játékokról van szó, hanem egyéb dologról. Például többször mondtam hogy a szénsavas üdítőtől meg társaitól ég a gyomrom, erre most hozott 4 liter fantát.
2012. márc. 4. 00:03
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Á, tisztára mint az apám. Amikor kórházban voltam, hozta a túrós batyut, mondtam, hogy nem szeretem, csak a gyümölcsöset. Erre egyszer jött sajnálkozva, hogy nem volt a pékségben túrós batyu, nem baj, ha hozott gyümölcsöset? Mondom de jó, nem szeretem a túrósat- Másnap jött, de jó hogy volt túrós, én úgysem szeretem a gyümölcsöset.


Vagy: hoztam két kiló mandarint ugye te a narancsra vagy allergiás? Én: nem, még mindig a mandarinra...


Mondtam hogy fogyózom, anyám meg rendszeresen küldi a szalonnát, zsíros kolbászt, meg a tengernyi sütit.

2012. márc. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Rinyapin@, akkor ne igyad meg! De sok bajod van!
2012. márc. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!