Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt számodra a legfontosab...

Mi volt számodra a legfontosabb tulajdonsága annak a férfinek, akit a gyermekeid apjának választottál?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mi volt a legfontosabb tulajdonsága annak a férfinek, akit a gyermekeid apjának választottál?

Mi volt a legfőbb oka, hogy az lett a gyermeked/gyermekeid apukája aki?


2012. febr. 28. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudok egy tulajdonságot kiemelni. De ami megfogott és amit nagyon szeretek benne az az intelligenciája, műveltsége, ambiciózussága, megbízhatósága. Ő minden szempontból egy biztos társ, és lehet rá építeni.
2012. febr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nálam több tulajdonság döntött: nagyon gondoskodó, vállalja a felelősséget azért amit csinál és hűséges. Ha valamelyik hiányzott volna belőle akkor most nem lennének gyerekeink.
2012. febr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%

Három jó tulajdonságára emlékezem:


- Először is, hogy nem volt szegény!

- Másodszor, hogy gazdag volt!

- Harmadszor, hogy volt pénze!

2012. febr. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
és még impotens is volt
2012. febr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
hűséges, törekvő, szorgalmas, okos, erős, stabil személyiség, tehát képes a terhek hordozására, nem omlik össze nehézségek, vagy sok munka alatt, és kedves, nem idegbeteg, mint az én apám...
2012. febr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Láttam, hogyan bánik az előző házasságából született gyermekével. Ez sok mindent elárul. Nem hagyta el a gyermeket, segítette, támogatta ahogy csak tudta. Sok közös programban volt részünk. Egyszóval én láttam, hogy milyen apa. Bíztam benne, hogy majd a közös gyerekünkkel is hasonlóan fog bánni. Így is lett. 5 hónapos a kisbabánk, az előző házasságból született gyerkőc pedig hozzánk költözött fél éve, bíróság jobbnak látta ha velünk nevelkedik. Szép napot mindenkinek.
2012. febr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Hűséges és türelmes

Természetesen egyéb jó tulajdonságai is vannak, de ezek a legfontosabbak.


És hogy dolgozott. Nem keresett/keres milliókat, de ha kell, elfogadja az "alja" munkákat is.

2012. febr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Családcentrikus és kimutatja az érzéseit.

Ez nagyon fontos szerintem.

2012. febr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

hogy nagyon jó ember, és ennél jobban még senki nem szeretett engem. mmint anyukámon kívül, de az ugye másfajta szeretet :)

egyszerűen érzem rajta, hogy rábízhatnám az életemet is.

kicsit hasonlít a nagypapámra belsőleg. aki nem ismer, annak hiába magyarázom, hogy ez nekem miért fontos, elég annyi, hogy a papámnál jobb embert nem ismertem.

2012. febr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!