Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apa élettársának a jövedelm...

Az apa élettársának a jövedelme is számít a gyerektartás megállapításánál, vagy az anyuka csak így próbál kellemetlenkedni?

Figyelt kérdés
A gyerek még nem született meg, de az anyuka mindig több és több gyerektartást akar. Mi maximum 20000 Ft-ot szeretnénk adni (apa tényleges minimálbére után), de anyuka szerint az nem elég, nem így tervezte, fizessek én is...
2012. febr. 28. 12:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%
Az estet még az nap be jelentette.:))Egy futó numera, és a csaj azt mondja,ha tudta volna ilyen csóró...nem igen szoktak egy futó numerából származó babát megtartani:)Szerintem nagyon unatkozól.Írtál valami hülyeséget.Amúgy csak a párod jövedelme számít.Nagy boldogság lehet nálatok:))
2012. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Elvitte a szerető a gumit és mit csinált? Beültetett magának hímivarsejtet? Vagy kamu, vagy téged hülyít a férjed. Most komolyan, nem elég, hogy megcsaltak, de még te fizess a gyerekre. Te lennél az év balekja.
2012. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Kár ennyire mentegetned a férjed.A gumit,ha már félredugásra készül ő is vihetett volna magával,nem csak a nő dolga,mert gyereken kívül jó kis fertőzést is hazavihetett volna neked!

A te dolgod,hogy ezután még van gusztusod hozzá.

A kérdésedre válaszolva a te jövedelmed nincs veszélyben,de én addig nem fizetnék,amíg nincs meg a dns vizsgálat eredménye és természetesen a bíróságra bíznám,hogy határozza meg a gyerektartás összegét.A peren kívüli megegyezésekből később zsarolás lehet.

2012. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat is!


A hölgynek az volt a célja, hogy az adott baráti társaságból legyen valaki az apa, arra nem gondolt, hogy nem mindenkinek vezetői fizetése van. Az óvszert ő vitte, ami "váratlanul" kiszakadt (gondolom ezt is ő oldotta meg), majd ígérte, hogy vesz esemény utánit...

Egyébként a félrelépésből azért nem csináltam túl nagy ügyet, mert sejtettem, hogy előbb-utóbb más nővel is szeretné kipróbálni a párom a szexet (neki én voltam az első, akkor 25 volt), ezt soha nem is tiltottam neki.

A láthatáson még nem gondolkoztunk, most 23 hetes, még van időnk kigondolni. Természetesen a dns vizsgálatot megvárjuk, mert még mindig van egy kis remény.

Aki szerint kitalált a történet! Jó lenne, hidd el, mi örülnénk neki a legjobban!

2012. febr. 29. 17:20
 25/27 A kérdező kommentje:
A hölgynek már van egy lánya, az ő apja is egy ilyen balek lehet, de ő legalább jó fizetéssel (150 000Ft a tartásdíj).
2012. febr. 29. 17:22
 26/27 anonim válasza:
100%

Kizárólag a párod fizetése számít, másé nem.


A DNS vizsgálattal kapcsolatban mindenképpen járjatok utána, mennyibe kerül, stb.


Én kérnék egy időpontot a helyi védőnőtől, elmesélném a sztorit, és infót kérnék, mi a teendő.

Vagy egy jó ügyvéd.

2012. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező én nem akarlak bántani, de téged csak a tartásdíj zavar? A férjed megcsalt és te lazán veszed, hogy belefért? Van önbecsülésed rendesen.
2012. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!