Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apa élettársának a jövedelm...

Az apa élettársának a jövedelme is számít a gyerektartás megállapításánál, vagy az anyuka csak így próbál kellemetlenkedni?

Figyelt kérdés
A gyerek még nem született meg, de az anyuka mindig több és több gyerektartást akar. Mi maximum 20000 Ft-ot szeretnénk adni (apa tényleges minimálbére után), de anyuka szerint az nem elég, nem így tervezte, fizessek én is...
2012. febr. 28. 12:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha tíz éve együtt vagytok, hogy terhes most bárki más tőle? Ezt nem értem...
2012. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy félrelépett...
2012. febr. 28. 14:01
 13/27 anonim ***** válasza:

Jajj, te szegény, nagyon sajnálom, és le a kalappal, hogy ezek után tudsz vele élni. Én nem hiszem, hogy képes lennék rá.


Az apa élettársának jövedelme nem számít, mert szép is lenne, ha nőknek kellene gondoskodni egy számára tök idegen gyerekről.


Gyerektartásra a jövedelem 50%-a vonható le, 3 gyerek után. Szóval ha ezt vesszük, akkor az 50 % 3 felé oszlik, hiszen így 3 gyerekről kell gondoskodnia, szóval a minimálbér 1/6-a kb, ami jár neki.


Alapvetően azon vagyok, hogy fizessen az apa, de hza valaki ilyen körülmények között csináltatja fel magát, akkor lássa már a következményeket is. Biztos, hogy a férjedé?

2012. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%
Félrelépett és még gumi se volt kéznél? Azt a betyár mindenit...
2012. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

A párom az esetet még aznap bevallotta, tényleg bántotta a dolog, megbeszéltük és túlléptünk rajta.

Az anyuka viszont már kártérítéssel fenyegetőzik, mert amennyiben tudta volna, hogy ilyen csóró a párom, elvetette volna a gyereket. Néhány napja még reménykedtem, hogy kétséges, hogy ki az apa, de a legutóbbi vitaáradatában az is benne volt, hogy 12000 volt egy uh, amin a peteérését nézte a doki.

2012. febr. 28. 14:54
 16/27 A kérdező kommentje:
Gumi volt, de elszakadt. Milyen meglepő, a hölgy vitte magával..
2012. febr. 28. 14:55
 17/27 anonim ***** válasza:
84%
Hát, ez drága tanulópénz volt neki.
2012. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
75%

Én már válaszoltam.

De ha nem bánod, szeretném megkérdezni, hogy kértek láthatási jogot?


Azt meg mondja csak el a bíróságon, hogy ha tudja a párodról, hogy nem keres jól, akkor inkább elveteti... ez őt minősíti

2012. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
50%
Áhhhh fogom a fejemet, hogy mondhat ilyet egy anya, hogy ha tudta volna hogy csóró akkor elveteti. Jézus mária. Ebből a valakiből lesz papíron egy anya. csak papíron mert az ilyenre egy kaktuszt sem bíznék...Huh de durva. :S
2012. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
67%

Úristen milyen emberek vannak!


Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de néha úgy érzem megérett az emberi faj a pusztulásra.


A csóróság számít, de az hogy családja van az nem. Gratulálok.

2012. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!