Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben?...

Mit tennél a helyemben? Elunom az életemet.

Figyelt kérdés

Elhatároztam,hogy jövőhét hétvégén elmegyek valahova bulizni. Egyedül.. Mivel csak 2 barátom van, akik messze laknak, így velük nem tudok menni.

A másik, hogy hova engednek be Budapesten, ha nem vagyok még 18? Vagy mi mást csináljak? Nagyon unok mindig csak itthon ülni, elegem van belőle. Netes ismerkedés nem jött be, nem találtam így barátokat. Osztályomban meg csak alfahímek és bétacsajok vannak...


16/L


2012. febr. 26. 14:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

sztem nem lényegtelen, hisz így tudjuk meg azt, hogy te milyen lányokkal nem akarsz barátkozni


most discóba hiába mész ott is csinos lányok (plázacicák) és alfahímek vannak, magadhoz való haverokat nem találnál



Amit tehetsz menj el futni, sétálni és hátha valakivel szóba elegyedsz.

2012. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

De leírtam már, hogy ezeket a dolgokat már unom. Főleg, hogy nem is ismerek meg senkit sem... Szórakozni akarok, ami mostmár nem egyenlő nekem a futással meg a sétálással.. Pláne nem az olvasással.

Nem akarok egy begyepesedett pics@ lenni

2012. febr. 26. 15:00
 13/22 anonim ***** válasza:
72%
már az vagy
2012. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Te küldenél el szórakozás címen futni, sétálni.. :DD
2012. febr. 26. 15:02
 15/22 anonim ***** válasza:

Akkor hívj el egy olyan embert, akit kevésbé kedvelsz, aztán majd közbe hátha megismersz más embereket is..:D

Egyébként nem hiszem el, hogy az egész osztályban nincs olyan ember, aki egy kicsit se lenne szimpatikus számodra. Ha igen, akkor lehet, hogy veled van a gond.

2012. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Van 2 jó barátom az osztályból, de az egyiket nem engedik el kb sehova, a másik meg olyan lusta, hogy nem jár el sehova.
2012. febr. 26. 15:12
 17/22 anonim ***** válasza:
19%
te nem bulizni akarsz hanem dugni, mert értelmes embernek a séta is kikapcsolódást jelent
2012. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

A bulizás egyenlő a dugással? Hát akkor te nagyon fura ember lehetsz... Egész éjszaka idióta zenét akarok hallgatni, táncolni, inni 1-2 koktélt, és ennyi.


Különben van barátom, szóval nem dugni akarok elmenni :))

2012. febr. 26. 15:19
 19/22 anonim ***** válasza:
60%
Akkor miért nem a barátoddal mész?
2012. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
60%
tuti, hogy nincs barátod, mert akkor nem unatkoznál és nem itt nyavalyognál
2012. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!