Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhat ilyet egy anya a...

Hogy mondhat ilyet egy anya a gyerekéről?

Figyelt kérdés

Volt reggel egy nagy veszekedés. Igazából rám vetítette ki a család többi tagjával kapcsolatos problémáját.

Azt mondta, hogy engem soha az életben senki nem fog szeretni, soha nem lesz férjem és előbb lefekszek én mindenkivel, mint a tesóm. A záró mondat pedig ez volt: Tüzet oltani moslékos vödör is jó.

Azt hiszem még ma elmegyek itthonról, nem várok holnapig.


2012. febr. 25. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Én nagyon meglennék bántva az biztos. Nem tudom amúgy milyen a kapcsolatotok, csak hirtelen felindulásból mondott e ilyeneket, vagy amúgysem vagytok jóban.

Hirtelen felindulásból is elég durva. Nem esne jól az biztos. Én nem állnék szóba anyuval, amíg bocsánatot nem kér és utána is elmondanám neki, hogy mennyire borzalmasan rosszul esett, hogy ilyeneket mond nekem. (alapjáraton nem vagyunk egy vagdalózós család)

2012. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Most lefogtok pontozni, de nyilván nem nem ülsz otthon minden este és tanulsz szűz lányként. Miért ne mondhatna ilyet egy anya, ha ezaz igazság? Mi honnan tudhatjuk? Lehet hogy azért veszekedtetek ma reggel, mert akkor értél haza másnaposan egy buliból. Mi nem tudhatjuk. Bármelyikőtöknek igaza lehet.
2012. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Soha életemben nem voltam még buliba, mert nem hiányzik. Egyetemre járok, ahol a csoport legjobb tanulója vagyok. Barátom pedig még nem volt, mer az önbizalmamat akkor tönkre vágta, amikor úgy néztem ki, mint egy anorexiás (genetika) és folyton azt mondta, hogy kövér vagyok.
2012. febr. 25. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Beteg, saját magát igyekezhet erősíteni ezzel.
2012. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Van a családban más probléma is? Apud/többi családtagod hogy reagált erre? Jó lenne tudni részleteket.
2012. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia szerintem ez rettenetes. Teljesen egészséges dolog lenne, ha volna párkapcsolatod és szexuális életet is élsz, és akkor sem lenne joga megszólni érte. (Ilyen megszólást általában olyan anyák tesznek akiknek maguknak is szexhiánya van, ez biztos tapasztalatom). De így hogy otthon tanulsz, nem élsz kapcsolatban, semmi joga megszólnia téged.


Mivel amit anyád csinál, az betegesen lélekromboló, szerintem külső segítséget kellene kérned, bizalmas közel álló családtagot, egyetemi pszichológust (ha van), esetleg még az elköltözést tudom javasolni. Apád hol van, amikor anyukád ilyen dolgokat vág a lánya fejéhez? Vagy egyetért netán?

2012. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyád egy beteg állat,én bezáratnám a pszichiátriára.Ne haragudj,hogy ezt így mondtam,de eléggé fel tudnak húzni az ilyenek,hasonló dolgok történtek velem is régen.Nem tudom,mit lehet ilyenkor tenni és hogy lehet épp ésszel megmenekülni ebből az egész pokolból,az biztos,hogy tenni is kell érte,de sajnos sok múlik a szerencsén is:(Aki már volt ebben,az tudja.Menj koliba,akkor nem kell mindig otthon lenned és vállalj diákmunkát.
2012. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!