Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy- sértő- teherhes dolog...

Nagy- sértő- teherhes dolog hazatelefonálni "később jövök"? Ti hazaszóltok, hogy későbbre vagytok várhatóak, ne aggódjanak miattatok?

Figyelt kérdés

Férjemmel beszéltünk róla, hogy nem érdekel kivel hová megy el munka után, csak szóljon cca mikor jön haza.

Tegnap éjjel 12kor még nem volt itthon, és előtte nem szólt haza.

Ha nem lettem volna rosszul, lehet mélyen átalszom, hogy nincs itthon. Így viszont az alap gyomorgörcsre rátett egy lapáttal, hogy mi a fene van vele, jap a telefont nem vette fel... Tényleg nagy kérés, hogy csipogjon rám, mielőtt elmennek sörözni a kollégákkal.


2012. febr. 16. 12:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%

"Én nem tudtam rávenni a párom, hogy elengedjen bárhova is."


Miért, ő az apád, és te kiskorú vagy?

Iszonyat, milyen kapcsolatok vannak...

2012. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Alap, hogy szólok neki, ha később megyek haza, én is aggódós vagyok, hogy mi történhet útközben (pláne, hogy a férjem járja az országot), ez nálunk oda-vissza alapon működik. Ő is aggódik értem. Ha 5-10 percet csúszok, már hív is, hogy hol vagyok, minden oké, mikor jövök? Persze nem számonkérően, csak érdeklődően.


Hűű.. ez az "eleged", ettől nekem annyira, de annyira felmegy a pumpa az agyamba, mi az, hogy valaki elenged??? Könyörgöm nem 12 évesek vagyunk, akiknek el kell kéretőzni a szüleitől. Ha valahova el akarok menni, szólok, hogy elmentem és ennyi. Aki hisztizik, az meg nyaljon sót. Pff..

2012. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem párom mindig szól,ha fél órát is késik.

Jöhet bármikor,de szóljon.

És elérhető mindig.

nálam kiverné a biztositékot ha roszul vagyok és nem érem el (tudom,hivjak mentőt...köszi,nemkell ez a reakció)


én azt várom el,amit ő is

és ettől nem rossz a kapcsolatunk,sőt

2012. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

Én is szeretném, ha hazaszólna, mikor késik...

Legutóbbi eset a következő volt. Elment úgy kb. 2 körül dolgozni (fotós). Tudtam, hogy utána vezetni megy majd, és kb. 6-ra már otthon is lesz, a vezetés órája hivatalosan fél 6ig tart, de néha megcsúsznak. Így 6 után 10 perccel kezdtem csak aggódni, vajon mi történt, miért nem jön még? Eszembe jutott aztán, hogy van "éjszakai vezetés" is, gondoltam akkor biztos most csinálják, elég sötét volt már. Az idő kb. 3negyed 7 körül járhatott. Mikor kb. lejárt +1 óra vezetés is, már komolyan aggódtam. Felhívni nem mertem, hiszen mondom vezet, eléggé ideges közben amúgy is, nem zavarom még külön, meg ne érezze, hogy ellenőrizgetem... Aztán felmentem facebookra, láttam hogy valamit lájkolt. Na mondom nagyon f*sza, ha facebookozni tud, akkor nem vezet... Hívni még mindig nem mertem, mert hátha kinyomja, én meg csak még idegesebb leszek és beképzelek minden sz*rt. (Nővel van, stb.) Írtam neki egy smst, amire nem válaszolt. Utána kb. félórával megérkezett. Kiderült, annyira elhúzódott a fotózás, hogy vezetni sem volt. (Nem modellfotózás volt, hanem termék.) Késett kb. 2 és fél órát. Okés, nem nagy idő. De ha facebookozni volt ideje, egy rohadt smst megereszthetett volna, hogy még fotózok, kések... De nem jött semmi.... És igen, ideges voltam....

2012. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem nagy- sértő- terhes dolog.

Nálunk mindenki (még a velünk lakó felnőtt gyerekeink is) hazaszólnak, ha késnek.

Ne tudjátok meg milyen az, ha nem a férjetek/feleségetek/gyereketek hív fel, hanem a kórház. Én már egyszer átéltem, nemhogy elég volt, de sok is.

2012. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

13:37 vagyok


Igen,én is a korház hivása miatt "várom el" hogy hivjon,irjon,mind1.

2012. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is ettől félek, hogy khból hívnak... vagy már nem is hívnak...
2012. febr. 16. 14:19
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szólok! Nagyon rossz az idegeskedés, meg az aggódás; jobb azt megelőzni!
2012. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!