Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy- sértő- teherhes dolog...

Nagy- sértő- teherhes dolog hazatelefonálni "később jövök"? Ti hazaszóltok, hogy későbbre vagytok várhatóak, ne aggódjanak miattatok?

Figyelt kérdés

Férjemmel beszéltünk róla, hogy nem érdekel kivel hová megy el munka után, csak szóljon cca mikor jön haza.

Tegnap éjjel 12kor még nem volt itthon, és előtte nem szólt haza.

Ha nem lettem volna rosszul, lehet mélyen átalszom, hogy nincs itthon. Így viszont az alap gyomorgörcsre rátett egy lapáttal, hogy mi a fene van vele, jap a telefont nem vette fel... Tényleg nagy kérés, hogy csipogjon rám, mielőtt elmennek sörözni a kollégákkal.


2012. febr. 16. 12:19
1 2
 1/18 ava87 ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem nagy kérés, szerintem ennyit bárki képes lenne megtenni, főleg ha erre külön meg is kérted.
2012. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is teljesen alap dolog lett volna hogy hazaszól. nem tart semeddig..
2012. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Sok nőtől hallottam már ezt, hogy a férje vagy párja nem csörög haza ha késik. Az én párom kezdetektől mindig pontosan bejelentette, hogy mikor fog hazaérni, de még egy fél órás késésről is beszámolt. Először persze furcsálltam, gondoltam túl buzgólkodik csak, de most így évek elteltével is mindig felhív, pedig soha nem pattogtam, hogy telefonáljon. Úgy néz ki viszont, hogy ez ritka, mert mondom, sok nőtől hallottam a te esetedet.

Mond el neki nagyon szépen, hogy egy telefont ejtsen meg hasonló esetben legközelebb. Ha szépen közlöd vele, jobban megérti, lehet, hogy még meg is fog lepődni, hogy ilyen nyugodtan kezeled a dolgot.

2012. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%

Ne tudd meg mit kapna a párom, ha egyáltalán merészelne éjjel 12-kor még nem otthon lenni! (Ne verekedést meg ordibálást képzeljetek el). De ha nem lenne megfelelő indoka, ha szeret akkor miért a haverjaihoz (esetleg egy másik csajhoz) jár el munka után akkor minek?

Azért normális ember nem éjfélkor megy haza munka után, ha szereti egy kicsit is a másikat vagy akkor minimum, hogy szól.

2012. febr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

3-as vagyok és a 4-esnek üzenném: Ha ilyen felfogással gondolkodsz akkor előbb vagy utóbb de be fog dilizni melletted a párod. Nincsen joga a szerencsétlennek elmennie valahova, állandóan a nyakadon kell, hogy legyen mert, hogy téged szeret?

Én nő vagyok mégsem értem ezt a felfogást. Én is szeretek olykor a barátnőkkel elmenni ide-oda vagy csak lelkizni egy éjszakát, másnap már megyek is vissza. De nálunk ez evidens, hogy van magánéletünk.

2012. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Kimozdulni elmehet, nem kell a szoknyámon üljön, bár tegnap jól jött volna ha itthon van...(ritkaxrul voltam)


Amikor késik mindig rossz érzésem van, baja van le-elcsapták stb... pláne, hogy "nagyivó és bírja" egy sör is a fejébeszáll...

Na meg akkor kaját a hűtőbe egy adagot a mikróba stbstb...

2012. febr. 16. 12:44
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

"Azért normális ember nem éjfélkor megy haza munka után, ha szereti egy kicsit is a másikat vagy akkor minimum, hogy szól."

Ilyen felfogással nem lesz sikeres házasságod :D Miért ne mehetne el a haverokkal sörözni, akár hajnalig is???

2012. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
szopatta a szomszéd asszonyt azért nem tudott csengetni. mit kell ezen annyira lázadni?
2012. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alap. Bárhová el lehet menni munka után, bármeddig, de tiszteljük meg a másikat azzal, hogy hazaszólunk, élünk, megvagyunk, sörözünk a haverokkal, feküdj le, majd megyek. Valami ilyesmit.

Mert ha nyíg a gyerek, hogy hol van apa, vagy kihűl a vacsora, vagy jön át anyánk, hogy hol a férj, és azt válaszolod, hát nem tudom, lehet jól érzi magát, lehet az intenzíven.

2012. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%

Az én párom alapba nem azaz eljárós fajta. Oké elmegy a haverokkal, de a saját biztonsága érdekében jöjjön haza időben.

Vagy oké ne jöjjön, de akkor mi csajok is mehessünk el egész éjjelre a és csinálhassunk csajos bulit. (Ahogy észrevettem ezt a legtöbb pasi nem díjazza. Lehet, hogy én vagyok pocsék környezetben, de errefelé a pasik mehetnek amerre látnak a nők meg üljenek otthon...

Én nem tudtam rávenni a párom, hogy elengedjen bárhova is. Egyszer lógtam el, aztán napokig durci-burci volt.

2012. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!